Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek magabiztos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztos, ha ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Ha valakinek társkeresési problémája van, legtöbbször azt tanácsolják, legyen magabiztosabb, lényeg a jó kisugárzás, az önbizalommal teli emberek vonzóbbak. Mégis hogy legyen valakinek önbizalma, aki rosszul néz ki? Tisztában vagyok a belső értékeimmel, de az ismerkedést mégiscsak alapvetően a kinézet határozza meg...
2021. ápr. 25. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Próbálj jobban öltözni, sportolj kicsit.

A probléma nem ott van, hogy te nem vagy szép, hanem hogy a nem szép nők is zépnek hiszik magukat. Ezt hiteti el velük a társadalom, a barátaik, erre épül az egojuk.

2021. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez ilyen semmit mondó sablon szöveg.

Persze hogy nagyobb az önbizalma annak aki jól néz ki.

Pozitív visszajelzéseket kap napi szinten, rendszeresen kezdeményeznek nàla.

Ha tükörbe néz, elégedett magàval.

2021. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
magabiztosság nem a külsőből fakad.
2021. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Alap, a jó ruhatár!

2021. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Fiú vagy vagy lány? Ha lány vagy, fiatal és annyira nem kövér, akkor nem lehetsz ronda. Ha meg fiú vagy, akkor már úgy is mindegy, szóval te meg az esélytelenek nyugalmával indulsz, majd a másik visszautasít. Nem mindegy?
2021. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4, köszi de nem férfi vagyok :D
2021. ápr. 25. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:

6.-ra.


A lényeg ugyan az! Csajos ruha, fél siker!

2021. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hordj csinos ruhákat, mosolyogj, legyen hosszú lobogó hajad, stb.
2021. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedhetsz csak simán hasonló ronda férfiakkal is.
2021. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Ronda nő nincs, csak kevés alkohol. Viccen kívül én még soha nem találkoztam olyan csajjal aki ne kellett volna valakinek. Pedig ismerek, láttam már EXTRÉM undorító külsővel megáldott nőket is. Nekik is mindig volt párjuk, vagy ha más nem szexkapcsolatuk.

Persze ha azt várod, hogy a legjobbképű, "Ultramacsó" fog majd levenn ia lábadról, akkor nem lesz sok mindenben részed az tuti.

2021. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!