Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ebben a helyzetben ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés

Megismertem egy szép nőt, aki nagyon jól néz ki, passzol hozzám, 5 évvel fiatalabb, de kissé megereszkedett a hasa, mivel már szült egy gyermeket, az első férjének.

Ez engem zavar.

A melle is kissé lóg de nagyok és nem gond.



2021. ápr. 24. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha már most zavar, akkor felejtsd is el. Ha szeretnél tőle valamit, akkor pedig fogadd el 🤷‍♂️
2021. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Ezért kellett volna még fiatalabb korodban szexelned néha MILF-ekkel. Én 22 évesen voltam 40 éves nővel, utána is huszonéves korom közepén párszor még 35-40 körüliekkel és úgymond többször ki voltam téve ennek már akkor. Ezért később nem lepődtem meg, amikor idősebb lettem és már gyakrabban kerültek ilyen nők elém. Ha most látsz először ilyet élőben, akkor megértem a meglepődésedet.
2021. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Vedd rá hogy fusson veled napi 20 km-t. mindketten a legjobb formában lesztek, és még a MARATON-on is nyerhettek.
2021. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Felejsd el
2021. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha TÉGED annyira zavar a hasa, akkor ajánldd fel, hogy fizeted a plasztikát😉 Egyébként meg ha vékony és a hasa nem olyan szép, akkor a bőre nyúlhatott meg, ami tényleg csak műtéttel változtatható, de ha te ennyivel nem bírod elfogadni (gondolom rajtad minden tökéletes) akkor inkább keress mást
2021. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Na megint egy gyakoris kedves aranyos pasi...
2021. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha valóban tényleg érdekel téged a nő, akkor azt is el kéne és kell fogadni, hogy bizony a szülés általában ezzel jár, hogy már nem a régi a teste. Valószínűleg őt is zavarja, még ha nem is mondja, de a gyerek vállalásnál azt is el fogadta, hogy ez mivel jár, milyen testi változások lesznek rajta, ami valószínűleg csak plasztikai műtéttel korrigálható.


Ha téged ez ennyire zavar, akkor eléggé felszínes egy ember lehetsz, és inkább kiméld meg az anyukát és a gyerekét magadtól. Éretlen, felszínes és egoista lehetsz, hogy ezt nem tudod értékelni és elfogadni, hogy bizony a test idővel változik és megereszkedik itt ott, akár egy szülés után.

2021. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Brühühü, megint egy rendes pasika, akivel nem állnak szóba a gonosz, önérzetes, hülye nők...
2021. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
6-8. Mi? A nők mondják állandóan, hogy a férfi legyen magas, lehetőleg izmos alkatú és persze jóképű. Erre baj, ha a férfit zavarja a terhesség után előforduló csüngő has, csüngő csöcs?
2021. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem jönnek össze olyannal aki nem tetszik nekik, ennek kedves-aranyos kérdezőnek meg nem jut más, ezért gondolkodik azon, hogy összejöjjön-e vele. Én legalábbis nem szoktam olyat olvasni itt, hogy "jajj a pasi akivel ismerkedem kövér, nem tetszik, de nem tudom összejöjjek-e vele, mert más nincs, és a farka amúgy is nagy."
2021. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!