Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányok nektek hogy sikerült barátot találni? 24/L

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
gondolom kezdeményeztek náluk
2021. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként írom, legyél picit nyitottabb ha valaki megszólít, mosolyogj sokat egy szép mosoly sokat segít. Ha elérhetetlennek tűnsz akkor nehezebben fognak kezdeményezni.
2021. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem nem szoktak megszólítani férfiak, pedig szerintem nem vagyok olyan ronda, mosolyogni is szoktam, meg általában kedves vagyok az emberekkel. A környezetem azt mondja, hogy aranyos meg cuki vagyok.
2021. ápr. 23. 18:24
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vszeg csunya vagy...
2021. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Lehet keveset vagy olyan helyen ahol lehet ismerkedni.

Pedig szerintem sok férfinak tetszenek a visszahúzódóbb lányok.

Hol szoktál ismerkedni?


Második voltam.

2021. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem sikerült és igazából nem hiszem, hogy fog. Vagy legalábbis meglepődnék :D Soha nem is szólítottak meg vagy kezdeményeztek nálam bármilyen formában. Mondjuk az igaz, hogy keveset járok közösségbe, de igazából nem nagyon van hova... nincsen olyan hobbim vagy érdeklődési köröm, aminek kapcsán járhatnék valami közösségbe, a barátaimmal sem járunk ilyen helyekre, tök egyedül pedig nem fogok elmenni bulizni vagy iszogatni vagy ilyesmi. Egyetemre járok, boltba stb. ilyen hétköznapi helyekre és ennyi. Amúgy nem vagyok zárkózott vagy flegma vagy barátságtalan vagy csúnya vagy ilyesmi, csak szimplán csendesebb és visszahúzódóbb, de úgy néz ki ez is elég. 22/L
2021. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Munkahelyemen ismertem meg.

Nálam amúgy gyakran kezdeményeznek pedig nem vagyok beszédes, barátkozós. Messengeren se kezdeményezek beszélgetést soha.

Lehet túl kedves, cuki vagy. Az ilyeneken átnéznek.

2021. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Láttam a napokban egy hirdetést ahol egy férfi keres magának társat, ha gondolod nézd meg :)

[link]

2021. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Társkeresőn. Másnap már randiztunk is. Megnyerő és szimpatikus volt és hamar oldódtam.
2021. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kissé fiatal vagyok hozzád, de nem nagyon találok olyan lányt, akivel kívül-belül passzolok... Szóval.. Ha gondolod beszélgethetünk.
2021. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!