Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet most normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet most normálisan ismerkedni netes oldalak, társkeresőkön kívül?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem 25 eves vagyok, más is van így?
2021. ápr. 22. 13:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hagyjad, az ilyen embereknek erre a kérdésre mindig az a válaszuk, hogy "bárhol". Ha rákérdezel, akkor vagy hülye vagy, vagy az orvosnál zaklasd a betegeket, hogy nem-e akarnak ismerkedni veled. Ha sokáig forszírozod a témát még az is elő fog jönni, hogy ő minden héten megdug egy tesco-s eladót.

Neten próbálkoztál már egyébként? Nem arra gondolok, hogy facebookon ráírsz mindenkire, hanem pl tinder, ahol az emberek egy része ismerkedni van fent. Egyáltalán nem olyan rossz hely, mint azt sokan itt beállítják. Nekem az elmúlt 1,5 hétben 10-ből 8 lány válaszolt, pedig nem zengtem ódákat, csak egy profiljához intézett kérdéssel nyitottam.

2021. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

10.-11.-nek.


Pedig a való életben, bárhol lehet. Én, ha akarnék sem netezhetnék, tilos képet kiraknom.

2021. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
#12: akkor állj le a boltban a kukoricákat nézegető hölggyel beszélgetni, lehetőleg hátulról jól rémítsd meg először, majd a maszktól ne lássátok egymás arcát, és csinálj jó tartalmas beszélgetést miközben szegény sietne haza a párjához.
2021. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%

13.-nak.


FÉRFI vagyok, mi, felnőtt férfiak, szoktunk megszólítani nőket.


Te, meg a kis barátaid, maradjatok a telefonnyomkodásnál, meg a Tindernél!

2021. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Menj oda a boltba egy átlagos csajhoz aki éppen kenyeret meg felvágottat vesz a reggelihez, és kérdezd meg hogy: mizu? Hogy vagy? Van kedved ismerkedni? Randitunk egyet? Mennyi az esélye annak hogy ez egy gyönyörű kapcsolat kezdete?
2021. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15.-nek.


Nem így, finoman. Pl. Segítséget kérve a választásban. De hiába írok ilyen fimon trükköket, ti akkor is fosni fogtok a szituációtól.

2021. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#16: Én nem fosok. Mentem már oda lányokhoz, nem kevés alkalommal. Netes ismerkedésnél is, ha egy nap már tartalmas volt beszélgetés terén, akkor egyből találkozót kérek. Nem a személyes ismerkedést kritizáltam, hanem azt az abszurditást, hogy ezt egy okmányirodában kellene művelnem.


#11 voltam.

2021. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

17.-nek.


Semmi gond, majd művelem és, meg a többi FÉRFI. Na megyek aludni, holnap vizsga.

2021. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 Sajnos volt lehetőségem végighallgatni egy-két ilyen csupa nagybetűs férfit, aki okmányirodában próbál beszélgetni az unott lányokkal. Tudom, hogy utálják itt az idegen szavakat, de hatalmas cringe volt mind. Ha rendes a csaj, akkor nem fog elhajtani fél perc után. Ezzel azt éri el, hogy a FÉRFI nyeregben érzi magát, miközben ő utána a háta mögött kb kinevetni. És előzetes szimpátia, szemezés, stb nélkül 10-ből 9x ez fog történni.
2021. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Valljuk már, hogy sehol. A Tinder 90%a kamuprofil, beállított instás képek, max követőket keresnek.


Randivonal ( legnagyobb magyar társkereső ) : legtöbb nő unalomból van fent és senkinek nem ír vissza csak az 1-5% bikáknak.


Élőben? Vagy feljelent, vagy beszól vagy észre se vesz.


Sajnos nem adnak esélyt sehol.

2021. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!