Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen csajozásra alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajozásra alkalmas hobbikat tudtok?

Figyelt kérdés

Kéne egy hobbi, amit ha elkezdenék űzni, olyan társaságba kerülhetnék, ahol tudnék találni magamnak rövid, vagy akár hosszú távú partnert.


Természetesen nem a nők miatt akarok kimenni a gép elől az ÉLET -be, ahogy sokan mondják. Én kizárólag magam miatt csinálnám. A csajozás csak mellékes lenne. Eddig a fő hobbim a pc gaming volt egyébként.



2021. ápr. 20. 14:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9: Ott a pont, csak a való élet meg még esélytelenebb a Tinderről kirugott férfiak százai miatt, akik éhes disznóként futnak a nők után mindenhol.
2021. ápr. 20. 16:24
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok és senki nem fut utánam sehol, mert nem vagyok se fiatal, se szép. Szóval csak a nők egy ici pici része után loholnak a pasik éhes disznóként, ha nőt akarsz, akkor azon a részen kívül kell keresgélned.
2021. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
Peca!
2021. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Tánciskola, főzőiskola. Barátnőm pl. nyelvtanfolyamon találkozott a (most már) férjével.
2021. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

#14:

Francia?. 😂

2021. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
5: A latin táncot szerintem eleve a csajozásra találták ki, tehát ez nem kéne, hogy feltétlen gond legyen.
2021. ápr. 20. 19:07
 17/21 anonim ***** válasza:
Minden kutyás/lovas hobbi.
2021. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

13: Ott kövér bácsik vannak, nem nők.

17: Kutya jó, de egyelőre nem szeretnék (Lehet a vírus után kimennék külföldre pénzt keresni, mielőtt összeomlik és már nem lehet).

2021. ápr. 20. 19:27
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát ez most hülyén fog hangozni, de olyan hobbit válassz amit te szeretsz csinálni vagy amilyen ember szeretnel lenni mert az tükrözi a személyiségedet.

Igen, most vádolhatsz azzal, hogy "gamer lány alig van" de hiába van sok nő varrótanfolyamon (pl.) ha te utálsz varrni akkor mindegy hány nő vesz részt rajta.

Szerintem a saját személyiségedből indulj ki inkább.

2021. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%

"Minden kutyás/lovas hobbi."


Ez pl. nagyon igaz. Rengeteg mai, 18-25 év közötti csaj viszi a dögeit kutyaiskolába meg nagy divat lett a lovaglás is.

Ha csajozni akarsz menj el lovagolni vagy vegyél egy kutyát és járasd kutyasuliba. Lovas/kutyás csoportokba is beléphetsz, garantált a siker...

2021. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!