Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miatt nincs esélyem lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt nincs esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés

Ez most inkább a lányoknak szól, a velem egykorúakhoz. Az a lényeg, hogy annyira nem megy a barátnőszerzés, nyilván velem van a gond.

Én sportosnak tartom magamat, fél éve Kyokushin karatézok, azelőtt egy hónapig thai box-oltam, de családnak nem tetszett az arcomon a pofonok,

és kondiba járok mellette, most kezdtem újra mármint. Én introvertált vagyok, szívás, de most az is szerintem bejátszik, hogy nehezen nyílok, de ha megnyílok

azért akkor azért jobb társaság vagyok. De a kinézetem se olyan jó, Szeptember végén meg Novemberben hármo visszautasításom volt. Egyiket leszólíottam, de

elment mellettem, szóval ennyit erről.A másik meg kibeszélt az osztályának, rólam volt szó, hogy leszólítottam meg visszautasított stb.


Hát belsőleg elég jó vagyok szerintem, sok hibám van, de kinek nincs. Ha kell küldök képet, hát sok reményt nem teszek hozzá, de az őszinte vélemény jó lenne.

Akár pozitív/negatív kritika, de azért építő legyen, mert egy random "Ronda vagy"-ból sokat én nem tudok meg. Utólag is köszi a segítséget! :)


18 F


2021. ápr. 20. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet
2021. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 delta555 válasza:
100%
Ne aggodj emiatt, idovel megtalal majd valaki akinek te kellesz, a lenyeg hogy ne tord ezen az agyad, mutasd a kulvilagnak, hogy jol erzed magad igy is boldog vagy egyedul is , senkinek sem kell egy sajnalkozo szomoru alak, mindenki a vagany , vidam es szorakoztato embereket kedveli. Jarj el a barataiddal mindenhova szorakoz lazits majd kerul valaki akinek pont te kellesz.
2021. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)


Hát vágom én, annyira azért nem erőltetem nyugi. Azt tudom, hogy a külső relatív, de még nem volt szerencsém. Majd lesz

2021. ápr. 20. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
jöhet a kép:)
2021. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is kép😊
2021. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

csak 18 vagy. ne feszülj rá erre, kb semmit nem éltél még. Nyugi, ez nem olyan, hogy jön a vonat, lekésed és szevasz.


élj, önismeret, tanulj stb.

2021. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár nem abba nem értek egyet, nem éltem meg semmit, volt rossz pillanat is, amikor hárman is megakartak verni, de ez már másodlagos.
2021. ápr. 20. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha az introvertalt kifejezest hasznalod, akkor az eredeti szerzo definiciojat is elovashatnad, mert az nem az, ahogy te magadrol nyilatkozol. Carl Jung.
2021. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meglehet. Utána néztem, négy fajtája is van neki.
2021. ápr. 20. 12:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Huh hát ennyit arról, hogy megtudom a véleményt a képről 😅
2021. ápr. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!