Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak a nagyon határozott, férfias külsejűek tetszenek?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos eléggé visszahúzódó személyiségem van. És kinézetre sem vagyok igazán férfias, mert vékony vagyok. Hiába szeretnék barátnőt, sajnos nem tudok ismerkedni.

Az a rossz hogy telik az idő és nem tudok ebben előrébb jutni és a tapasztalatlanság egyre nagyobb hátrány lesz. Meg persze a lelkemnek is rossz hogy nem volt senkim meg hogy minden fiú jobb nálam.


2021. ápr. 20. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Miért nem tudsz edzeni, zabálni, sportolni, stb?


Mit gondolsz a filmekben miért mindig a sportoló srácok a menők a suliban?

2021. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Csomó lányt ismerek, akik kimondottan a nerd pasikat szeretik. Ráadásul az összes hozzád hasonló ismerősömnek van felesége/párja. Úgyhogy nyugi.
2021. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van esélye társra lelni, nem vagyunk egyformák. Ahogyan a férfiak sem egyformák, a nők sem. Nem lehet kijelenteni, hogy mindenkinek csak bizonyos típus tetszik.
2021. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármelyiken most azonnal elkezdhetnél változtatni csak ugye azt is minek, ugyse lesz jó, te nem vagy olyan :)
2021. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Félénkséged nagyobb probléma, mint a külsőd, minél hamarabb kezdesz szocializálódni, félelmeiddel szembeszállni, annál nagyobb eséllyel lesznek barátaid, kapcsolatod. Ha másképp nem megy, keress fel egy pszichológust!
2021. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem, sőt, sok barátnőmnek sem. Nem a kinézeteddel van a baj, előbb fejben tegyél rendet.
2021. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában igen, de vannak kivételek.
2021. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem a kinézet, hanem a személyiség meghatározó!
2021. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
de előbb a kinézet :D
2021. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerősi körömben, a "vasággyal 40 kiló", közepesen magas, kisfiús arcú, szőke srácnak most lett felesége(!), szemben a sportos, magasabb, karakteresebb arcú és amúgy férfias munkát űző másik ismerősömmel, akinek évek óta kapcsolata sincs.

Sok múlik a személyiségen, a fellépésen, meg egyáltalán a szerencsén is, hogy olyannal hoz össze az élet, akivel megtaláltátok egymást.

2021. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!