Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretek bele olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele olyan emberekbe, akik nem vállalják a felelősséget?

Figyelt kérdés
Nem tudom annyira kifejteni, a kérdés lényegében ennyi. Voltak hosszú kapcsolataim, de a végén már nem működtek úgy ahogy jó lett volna, ezért szakítottam. Sok esetben pedig beleszerettem valaki másba.
2021. ápr. 19. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

"Sok esetben pedig beleszerettem valaki másba."---> akkor meg miről beszélünk?


Nem voltatok egymáshoz valók egyikkel sem.

2021. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. ápr. 19. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor jó! Szép álmokat. Holnap pedig ismerj meg új embereket. A mostaniakat felejtsd el, lassan a tegnapé lesznek.
2021. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát úgy gondolod, hogy csak az exeid "felelőssége", hogy tönkrementek a kapcsolataid?! Talán itt kellene a hibát keresni, nem gondolod?
2021. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen. Igaz.
2021. ápr. 19. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szereted a gyermeteg embereket, mert akkor te irányíthatsz?
2021. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem. Ez így biztos nem. Sőt. Szeretem ha egy férfi belevaló és néha tud irányítani, határozottan fellépni. Nem vagyok mama hotel vagy ilyesmi.


De lehet benne van valami elcsúszva.

Csütörtökön megyek pszichológushoz, mondjuk millió éve járok azért is írtam ki ide, lehet valaki függetlenül tud valami okosat vagy bátorítót írni.

2021. ápr. 19. 22:36
 8/9 A kérdező kommentje:
*De lehet bennem van elcsúszva valami
2021. ápr. 19. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:

"Voltak hosszú kapcsolataim, de a végén már nem működtek úgy ahogy jó lett volna, ezért szakítottam"


aki nem vállalja a felelősséget az még egy rövid kapcsikát sem akar, de mindegy.


szerintem máshogy értelmezed a szót

2021. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!