Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, 163 cm-es magassághoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, 163 cm-es magassághoz mekkora az a maximum testsúly, amit elfogadtok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 14:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
Testsuly önmagába nem sokat mond.
2021. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
BMI alapján egy 163cm magas nő normál testsúlya 49.2 kg - 66.2 kg között van és az ideális testsúly 57 kg.
2021. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Sok minden számít nem csak a magasság. Én 155 cm vagyok, legalacsonyabb súlyom 55 kiló körül volt és mindenki azt mondta, hogy egyek már!! Pedig ettem.... :D Ezt így behatárolni nem lehet.
2021. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ha csak szex, akkor mindegy
2021. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék rád!
2021. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyon sok mindentől függ. Egyrészt az alap genetikán, hogy hova hízol. Egy homokóra, vagy körte típusú nő, erősebb csontozattal plusz kilókkal is szebb, formásabb, mint egy alma típus, aki egyből hasra hízik, közben nincs se melle, se feneke. (Félreértés ne essék, nem bántani akarom az ilyen nőket, nem tehetnek róla.) Másrészt a sport. Nem igaz, hogy az izom nehezebb, mint a zsír, ettől a kifejezédtől falnak megyek. Az izom sűrűbb szövet, mint a zsír. Illetve az alapvető formákat, szép tartást is az izomzat adja. Szóval egy izmos, jó genetikával megáldott nő ehhez a magassághoz simán lehet 70 kg-mal is vonzó. Egy szerencsétlenebb, nem sportoló nőnek pedig 50 kg-mal is lehet már egy kis hasa.

Szerintem ne kilókban mérd magad. Ha jó alakod van, akkor az van. Ha nem, akkor tegyél érte. Kiegyensúlyozott étrenddel, és mozgásban gazdag életmóddal rengeteget lehet javítani, ha elégedetlen vagy magaddal.

2021. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Olvassátok el a kérdésemhez a #11 kommentben írt válaszom. Mikor 48 kg voltam, kifejezetten vékony voltam, sanyargattam magam, egyáltalán nem éreztem jól magam a bőrömben, menstruációm sem volt sokszor. Mindenki azt mondja, hogy most sokkal csinosabb vagyok, meglátszik rajtam a sok edzés. Tehát nagyon jól tudom, hogy nem a konkrét súly a mérvadó (nyilván nem az elhízásra gondolok), kár, hogy a legtöbb ember még nem jutott el ennek felismeréséig.
2021. ápr. 20. 09:55
 28/29 anonim ***** válasza:
Továbbra is kitartok amellett, hogy teljesen jó vagy kérdező. 😌
2021. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Linkej a sok hitetlenek egy hasonló nőt be mint te vagy ! Vagy akár többet is hogy ilyen voltál ilyen lettél!

Egyébként meg ha ennyi sok pozitív visszajelzést kaptál akkor szerintem sincs semmi baj veled!

2021. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!