Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen sok incel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen sok incel van az országban, vagy pár ember írja ki ezeket a panaszkodós kérdéseket?

Figyelt kérdés

Annyi negatív kérdés van errefelé, hogy elveszik az ember életkevét. Tényleg ennyi sok incel van az országban? A felnőtt párkapcsolazok rovat társkeresési problémák része egy olyan része az oldalnak, ahová az incelek lettek összegyűjtve?


Ráadásul mind ugyanazt írják le, ugyanazt kérdezik. Egy rakás topik van, ami ugyanarról a megkeseredett életformáról szól.


2021. ápr. 19. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pár, ugyanaz az ember önti magából.
2021. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem az ilyen nagyon elkeseredett, panaszkodós kérdéseket törölni kellene, mert (...) fake kérdések."


Értem a logikádat és a motivációdat is, mégsem értek egyet. Tény, hogy nem igazán kérdések ezek, de valahogy nehezemre esik így lepattintani egy teljes "szubkultúrát", mert van, aki azért még menthetőbb. Ha szó nélkül kitörüljük az ilyet az olyan, mintha belátnánk, hogy semmi keresnivalójuk, ergo igazat adunk nekik abban, hogy selejtek.


A változási szándékkal kapcsolatban is van velük egy alap félreértés: ők tényleg nem akarnak változtatni, ők valójában az igazukat akarják megvédeni. Olyan, mintha azt mondanák, hogy "beletört a csavar a menetbe, nem lehet megszerelni", erre mi adunk nekik csavarhúzót, és hátbeveregetjük őket, hogy "menni fog".


Szerintem összességében van egy csomó ember, aki bizonytalan és össze van zavarodva, de nem egyforma mértékben. Az incel az, aki ebben eljutott odáig, hogy feladja. Belőlük szerintem kevés van, de vannak, akik billegnek. Szerintem a vitának a billegők miatt van létjogosultsága. Ha egyszerűen töröljük a párbeszédet, akkor őket is elengedjük.

2021. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen ember van, azonban itt valoban csak egy par gyartja az osszes kerdest.


A legtobb incel azert megorizte az ep eszenek legalabb egy kis reszet, szoval nem ugat, csak probalja valahogy lekuzdeni a vagyat a parkapcsolatra, mert ugy erzi, neki ilyen ugysem lesz.

2021. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az itteni kérdések többségét ugyanaz a néhány férfi és nő írja ki, néhányan trollkodásból, mások provokálni akarnak velük, megint mások pedig csak kiönteni a lelküket.

Viszont ha az INCEL kifejezés eredeti jelentését nézzük, tehát olyanokra használjuk, akik akaratuk ellenére nem tudnak kapcsolatot kialakítani az ellenkező nem tagjaival, akkor igen, valóban sok incel van az országban és egyre több lesz. Ennek több oka is van, oldalakat lehetne írni róla.

2021. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyes felmérések szerint a férfika akár 10-15%-a is incel, akkor ez magyar viszonylatban 4-500 ezer férfit jelent.

Érdemes tudni, hogy nem csak az az incel, aki sosem volt párkapcsolatban, hanem az is, aki hosszabb ideje nem tud abban lenni, de korábban volt.

Tehát ha volt mondjuk 18 évesen kapcsolatod, de most már 33 vagy és azóta sincsen, hiába nem vagy szűz már incelnek számítasz.

2021. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!