Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen sok incel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen sok incel van az országban, vagy pár ember írja ki ezeket a panaszkodós kérdéseket?

Figyelt kérdés

Annyi negatív kérdés van errefelé, hogy elveszik az ember életkevét. Tényleg ennyi sok incel van az országban? A felnőtt párkapcsolazok rovat társkeresési problémák része egy olyan része az oldalnak, ahová az incelek lettek összegyűjtve?


Ráadásul mind ugyanazt írják le, ugyanazt kérdezik. Egy rakás topik van, ami ugyanarról a megkeseredett életformáról szól.


2021. ápr. 19. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ez a kerdes is volt mar, es gyanitom ugyanaz a troll vagy, aki szokasahoz hiven provokalni akar. Jelentettem is.
2021. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nincs . Mit nem lehet ezen megérteni?
2021. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Szeirnem nem provokatívabb mint sok másik kérdés. A válasz, nem hiszem, hogy tömegével lennének, bár az tény, hogy növekvő számban vannak jelen a sikertelen emberek, akik közül egy hangos kemény mag (férfi és női oldalról egyaránt) jelen van itt.

Az oldal anonimitása lehetőséget ad a frusztrációjuk levezetésére, veszélytelenül lehetnek kapcsolatba más emberekkel, még ha csak egy vita erejéig, akkor is. Emellett lehetőségük akad egymást erősíteni és ezáltal állandó megerősítést szerezni, hogy mindenki más a hlye.

2021. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyen nagyon elkeseredett, panaszkodós kérdéseket törölni kellene, mert a stílusokból látszik, hogy nem azért írjak ki, mert változtatni akarnak, hanem csak sírni akarnak egyet, tehát fake kérdések.
2021. ápr. 19. 12:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy az incel életmódban benne van a nőgyűlölölet is.
2021. ápr. 19. 12:56
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a 3-sal. Az incelkedéshez kell a net, a közösségi média, és a különböző fórumok, ahol ezek az emberek rátalálnak egymásra, és egyre inkább elszakadnak a valóságtól. Mivel most éli a közösségi média a virágkorát, ezért most a leglátványosabb az incelek léte is.
2021. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Engem is érdekelt ez a kérdés, mert finoman szólva elkeserítő az itteni felhozatal, és többé-kevésbé arra jutottam, hogy csak pár férfi unatkozik.

Ha belemész a felnőtt párkapcsolatok kategória toplistájába, ott látod hogy a különböző tagok hány kérdést/választ írnak egy hónapban. Vannak akik 100+ kérdést írnak ki, márpedig egy egészséges embernek mégis hány kérdése lehet párkapcsolatokról?


Ezek feljönnek minden egyes nap, és jobb dolguk híján ugyanazokat a kérdéseket írjak ki napokon, heteken, hónapokon át. Szóval nyugi, a világgal minden oké. A gyk csak simán bevonzza ezt a pár megtört lelkű embert.

2021. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés amúgy mindjárt eléri az 500 kommentet :D https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nem tudom, hogy a kérdező troll e vagy komolyan gondolja ezeket a dolgokat de vannak bajok a toronyban...

2021. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Csak pár ember aki ebből komolyan is gondolja. Meg van egy kis támogató körük, akik a buli kedvéért adják alájuk a lovat (ebben a kisebbségben van aki nő is).


Az viszont tény, hogy az ő problémájuk nem a társkeresés, max abban csúcsosodik ki a dolog. Így én speciel inceles kérdést ebben a topikban ki sem engednék írni. (áttetetném, emberek, vagy pszichológia témakörbe)

2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

A többiekét nem tudom, de én akarok változtatni, csak a férfiakon senki nem segít.


Ha már törölgetünk, akkor a panaszkodó nők kérdését törölném, mert egyik sem akar ismerkedni.


Semmilyen nőgyűlölet nincs, a nők gyűlölnek minket, nem mi őket.

2021. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!