Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek az a problémájuk hogy nem találnak megbízható fiút?

Figyelt kérdés
Én szerintem megbízható vagyok, de egyszerűen nem találok barátnőt, pedig sokszor hallom azt hogy a lányok arra panaszkodnak hogy milyenek a fiúk. De egy ilyen lánnyal sem sikerül még összeismerkednem.
2021. ápr. 18. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megbízható, mit jelent?
2021. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Összevetve a címkérdésedet, a téma kifejtéseddel, a válasz az, hogy valószínűleg vannak…

Az Arisztotelészi gondolat-csapdát félretéve, nagyon sok olyan lány van, aki abba a kategóriába tartozik. És igen, nagyon nehéz velük megismerkedni, mert nem hívják fel magukra a figyelmet.

De ne csüggedj! Előbb utóbb biztosan fogsz találkozni egy olyan csajszival, akivel megtalálod a közös nevezőt. :D

2021. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Önmagában egy jó tulajdonság kevés. Bármihez, munkavállalónak lenni, vagy üzleti partnernek is kevés, sok más is kellene még oda.:)
2021. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Megbízhatót könnyű találni. Jóképű, jómódú, szórakoztató személyiségű megbízhatót nem.
2021. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki megbízhatónak mondja magát.
2021. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom igen
2021. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
a megbízható unalmas
2021. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

#4-nél a pont.

Pont tegnap néztem egy sorozatot, ahol az ingerszegény(!!!!) házas környezetben élő jóképű pasi mintaapa is volt. Aztán egy kis életmód váltásnak köszönhetően, új hobbi, rengeteg új kaland, új társaság hirtelen egy rakás nő lett körülötte, akik elcsavarták a fejét.

2021. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

jaj, de tudtam, hogy erre megy ki ez a kérdés

már ott látszik, hogy nem vagy megbízható, amikor ilyen szándékosan félrevezető kérdést kiírsz

2021. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert nem jössz be nekik. Mióta vannak internetes társkeresők és szabadon jöhetnek-mehetnek ők is és a külföldiek is, azóta annyira elszálltak az igények, hogy nagyon kevés férfinak terem babér.


A nők helyzete viszonylag könnyű, mert aki meglátja az alsó 80%-ot is, az tud kialakítani normális, szeretetteljes kapcsolatot, ha erre vágyik.


Illetve ha csak szexre, akkor is talál olyan férfit, aki nem önző az ágyban.


A baj ott van, hogy a legtöbb nő, aki szexet akar az csak a felső 20%-ot veszi figyelembe, aki meg párkapcsolatot, az szintén, csak ott a külsőből enged, cserébe az egzisztenciális rész és/VAGY a behódolási hajlandóság (pl. gyerekvállalás meg feljöhet a kutya az ágyra, hétvégén az anyósnál leszünk, stb.) fog csorbát szenvedni.

2021. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!