Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már sosem jön el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sosem jön el az ideje hogy kapcsolatom legyen?:/

Figyelt kérdés

Lassan eltelik a fiatalságom barátnő nélkül.

Minden vágyam az hogy egyszer (de inkább többször) elmenjek egy lánnyal utazni/nyaralni. Meg pesze azt is szeretném hogy legyen feleségem, meg gyerekem, de ez most egyenlőre nagyon távolinak és lehetetlennek tűnik.

Másokon azt látom hogy olyan könnyen megy ez, én meg hiába próbálok mindent megtenni, nem találok lányt ismerkedésre.

Eddig mindig bíztam abban hogy majd 20 évesen, meg 22-23 évesen, mostmár 25 vagyok, és továbbra sincs semmi.

Járok pszichológushoz, szerinte nincs olyan nagy gond velem hogy ne tudjak barátnőt találni. Szerinte félénkségem a gond. Próbálok erőt venni magamon, határozottabb lenni, de így hogy semmi siker nincs, nagyon nehéz. De azért még nem adtam fel:)


2021. ápr. 16. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed úgy, hogy erre kevesebb esélyed van? Még csak 25 éves vagy, bőven benne vagy még a fiatalságban.

Ne parázd túl, ha túl görcsös vagy, akkor azzal csak elijeszted a lányokat.

Próbálj határozott lenni, tudj küzedeni egy lányért, igyekezz elhessegetni a bizonytalanságot, mert az nem túl vonzó.

N

2021. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is van még időd, 25 még bőven fiatal kategória. Előbb vagy utóbb el fog jönni az ideje, csak ki kell tartani, és nyitott szemmel kell járni. :)

Én 20 éves lány vagyok, szintén nem nagyon találom a szerelmet, de ami késik, nem múlik.. Kitartás!

2021. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Sose a halat kérdezd hogyan kell kifogni kérdező hanem a halászt!

Csak ide még nem nézett be egy halász sem, de imeretlenül nem is fog tudni segíteni senki, mert mindenki problémája egyedi.

Tudod sajnos az a tapasztalat hogy férfiban (kizárólag) aki tinédzserkorában nem képes megtanulni csajozni, az már később sem fog boldogulni, akármennyire is szeretne.

A nők semmibe nézik az embert ha tapasztalatlan és nem elég vonzó a számukra, ezért nagyon nehéz ügy kitörni ebből a helyzetből.

Sajnos csak idő és tapasztalat kérdése és az egész jellemed nőgyűlölővé torzul, mert ez a természetes reakció a hosszútávú megvetettségnek. Azután pedig már szinte lehetetlen párt találni.

2021. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!