Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen barátnőm? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm? Még sosem volt kapcsolatom, nagyon vágyom már rá. 30/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű.

2021. ápr. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Akkor miben vagy jó?
2021. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy, ne legyen, jobban jársz.
2021. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ismerkedj neten, személyesen, bárhol. Csatlakozz csoportokhoz, amik kapcsolódnak a hobbiaidhoz, érdeklődési körödhöz (már lesz közös témád egy beszélgetés elkezdéséhez). Akár egy kommentszekcióban is elkezdődhet bármi.

Amúgy mondták, hogy nem vagy jóképű vagy csak te gondolod így? Lehet, hogy valaki szerint több, mint tökéletes a kinézeted.

Legyél magabiztosabb, ne félj kezdeményezni (tudom, 21. század meg minden, de nagyon sok nő nem akar a kezdeményező fél lenni), tedd oda magad, ha tényleg szeretnél kapcsolatot!:)

2021. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 George34 ***** válasza:
Vigyázz mit kivánsz kérdező, mert még valóra válhat...
2021. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 eske.


Mindig az a rosz ami éppen van.

Ha nincs nő az ember életében, akkor az a baj. Sajnos én is így vagyok.

Aztán egyszer hipp hopp sikerül valami, összejön egy nőcske, és akkor meg majd az lesz a baj, mert oda a szabadság, oda a kötetlenség.


Hát, ilyen az élet sajnos.

Mindig mást akarunk, sosem az a jó ami van.

2021. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 George34 ***** válasza:

5-ös


Ez csak egy figyelmeztetés, nem a biztos rosszra, hanem arra hogy mennyire akarod hogy valóra váljon a kivánság, mert pédául ha valóra vállik, akkor tudj vele mit kezdeni, vagy felemészt.

2021. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez is benne van a pakliban.

Ha sokáig egyedül van az ember, természetes, hogy nagyon szeretne valakit.

A nő férfit, a férfi meg nőt.

/Maradok a természetes heteroizmusnál./


Ha eljön a várva várt pillanat, akkor meg hirtelen földbe gyökerezik az ember lába, és szinte megszólalni nem tud.


Egyszerűen nem tud az ember mit kezdeni ezzel a helyzettel, amikor egy pillanat alatt valóra válhat az, amit évek óta szeretnénk.

Mert hirtelen annyira hihetetlennek tűnik, hogy az ember el sem hiszi.

Hát ilyen ez sajnos.

2021. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!