Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok/Fiúk nektek egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Fiúk nektek egy lány külsejében inkább a szemszín vagy a hajszín a mérvadóbb?

Figyelt kérdés
Van preferenciátok? Vagy esetleg nem érdekel titeket, hanem csak összkép passzoljon?

2021. ápr. 15. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Az extrém színes hajak nagyon megosztóak, van aki imádja, van aki utálja. (Tapasztalat.) Egyébként a pasik nincsenek rágörcsölve, hogy zöld szeme legyen a lánynak, vagy akármi. Legyen szép, és ennyi érdekli őket.
2021. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen nagyon fontos a mellek mérete, igen. 😁
2021. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem annyira érdekli őket. Az összkép legyen jó, azt csókolom. Most hiába van festett fekete hajad, ha nem illik az arcodhoz.
2021. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
A kopaszra nyírt lányoknak nem tudok ellenállni, szemszíntől függetlenül 😍
2021. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Hajszín nekem, mert az látszik jobban. A sötét hajú (barna, fekete) lányok általában jobban tetszenek nekem, de ez csak előny, nem alap elvárás.


1. Nem mintha az extrém hajszínek a nők 5%-ánál többre vonatkoznának és szerintem a kérdező sem így értette, hogy lila vagy zöld hajszín a téma.

2021. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Összkép
2021. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Tekintet és frizura (a hétköznapi és nem az eseményekre belőtt) inkább számít, mint ezek színe.


Bár időként van, hogy a kettő között erős összefüggés van, a szürke szemű emberek tekintete számomra félelmetesen rideg és szigorúnak hat. (De láttam már sötét szeműek között is olyan totál homály tekinteteket... ijesztő!)

2021. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
nagy feneke legyen de ne olyan mint egy tehéné ..
2021. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Leginkább a bőrszínű fan tetszik. :))
2021. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az eredeti vörös haj, és a kék szem jön be - de a haj a mérvadóbb :)

30/F

2021. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!