Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szemszin tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemszin tényleg ennyire fontos? Ti barnát, zöld vagy kék szemű lányt preferáltok?

Figyelt kérdés
Nem merek kezdeményezni egy fiúnál mert megtudtam hogy nagyon nagyon az elvárásai. Számomra a szemszín nem lényeges ès szerintem marhaság aki így választ párt de..
2016. dec. 16. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor ne nála próbálkozz. Ha megtudnám, hogy a szemszínekre izgul, nyilván nem egymást keressük.
2016. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én a szeme fehérjét szoktam nézni!
2016. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Lány vagyok, és általában a barna szemű fiúk nem tetszenek, valamiért imádom ha kék :3 de láttam egy csomó olyan fiút akit egyből elfogadnék barna szemmel is :D


Tehát ha csak a szemszín a gond akkor nyugodtan vágj bele!

2016. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a szem nagysága számít meg az alakja. A kisszeműeket senki nem szereti. Bronon úr, Bud Spencer, Brock, Sandor Cleagene-t alakító színész mind buktak a csajoknál.


Nálatok nőknél annyira nem gond, sokan szeretik ezt is.

2016. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom sajnálni azt, aki ez alapján érez szimpátiát valaki iránt. Komolyan, a nyelvét ne öltse ki valaki, ha lepedékes, akkor nem fog járni vele? :(
2016. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt tudom mondani, hogy zöld szemű lány eddig sosem tetszett, mert én is az vagyok.
2016. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Tökmindegy milyen!
2016. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a világos kékszemű férfiak nem igazán tetszenek. Olyan furcsa a szemükbe nézni.


Egyébként olyan sokan olyan sokmindenre gerjednek. Szerintem összejöhetünk olyannal is, akinek más a meghatározó. Pl. Én bírom a művelt férfiakat, és nem zavarna, ha neki a zöld szemem tetszene, vagy mittudomén, mondjuk a lábam.

2016. dec. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barna szem tetszik legjobban lányoknál, de ez sokadrangú szempont.
2016. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Zöldes-barna szem jobban tetszk.Az asszonynak mégis kék a szeme...
2016. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!