Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van szinte minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte minden nő már valamilyen tetoválás valahol?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nem nőies és engem ismerkedéskor zavar.


F/29



2021. ápr. 14. 10:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
63%

20.


Szép próbálkozás, de nem így van. Egyszerűen csak figyelni kell és látni fogod, hogy a tetoválás mekkora üzlet lett és mint ilyen, a tömegember számára pontosan ugyanúgy csapódik le, mint minden más amiből üzletet csináltak. A minőség helyett a mennyiségre helyezik a hangsúlyt és válik az egész - egykor még érdekes és szubkultúrákra jellemző - tetoválás-ügy közönségessé és jelentéktelenné.


Hol van már az az idő amikor a tetoválásoknak jelentése vagy csoporthoz való tartozás jele volt? Hol van már az az idő amikor még művészies ábrák készültek és nem csak gagyi írásjelek meg "rátetoválom a kutyám nevét a bokámra" konzumidiótaságok? De olyan elmebeteg is van aki Michael Schumacher összes győzelmét tetoválta magára. Értelmes dolog.

2021. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Én egy féltengelyt gondoltam rakatok fel már így 50 fele.Azért mégiscsak gáz,hogy le vagyok maradva!Mit szólnak,ha nincs semmim?
2021. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt azért van rajtuk mert egymást utánozó majmok, másrészt a semmirekellő börtöntöltetlékek képzelik magukat rajztáblának és a nők szeretik az ilyeneket hisz olyan izgi.
2021. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%

A tesóm tetovál, úgyhogy szerintme több ember indokát ismerem, mint te. De megint csak: miért kell, hogy bármit jelentsen? Miért nem lehet gagyi?


Van egy Claddagh gyűrűm. Ír vagyok? Nem. Anyai ágon örököltem? Nem. Mutatom vele a családi állapotomat a környezetemnek? Nem. Minek vettem meg? Mert megtetszett.


Miért kell értelmesnek lennie egy tetoválásnak? Mindenki azt csinál, amit akar a saját testével.

2021. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Igen mindenki azt csinál a testévél amit, akar de szerintem a nőknek nem kellene tetováltatnia magukat, mert sokkal szebbek lennétek.
2021. ápr. 14. 14:31
 26/38 AliceGamer ***** válasza:
93%

#25

Haver ez a mondat nagyon nem függött össze.

Ez csak a te véleményed.

Másnak meg a tetkós nők jönnek be. Ennyi erővel ők meg mondhatják azt, hogy mindenkinek tetoválnia kéne.

Ugyanaz a kettő csak más szemszögből.

2021. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg a férfiaknak mindig öltönyt, inget kellene hordaniuk, sokkal jobban néznének ki. Attól még nem lesz ez.
2021. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
61%
Bocsika, ezzel akarják jelezni, hogy ficsúrok/incelek/bénák nem jöhetnek szóba csak kigyúrt BMW-s kopaszok. Ez van, tessék vele élni.
2021. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
19%
A tetoválás undorító, főleg egy nőn. (45 F)
2021. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%

#25 nekem meg a pocakos pasik jönnek be (nem kérek privatot) mégse mondom azt hogy mindenkinek úgy kellene kineznie és hogy aki vékony az csúnya. Elsősorban az embernek magának kell hogy tetszen a saját kinezete, aztán kell valaki olyat keresni akinek szintén tetszik.

Magyarul, roviden: lőtéri kutyát nem érdekli hogy neked mi tetszik vagy mi nem. Te ismerkedj olyannal aki nem tetovált, akinek tetszenek a tetovált nők meg ismerkednek ilyennel.

2021. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!