Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van szinte minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte minden nő már valamilyen tetoválás valahol?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nem nőies és engem ismerkedéskor zavar.


F/29



2021. ápr. 14. 10:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
83%
rajtam pl. nincs egy sem, es a baratnoimen se. de amugy akin van, valoszinu azert, mert tetszik neki??? nem hinnem, hogy barkit is erdekelne, neked mi jon be.
2021. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
30%

A legtöbb embernek van egy adott életkor alatt.


"ME' MENŐ, AZÉ'!"


Jó, van néhány aminek van funkciója, pár tucat ami jól néz ki vagy elég rejtett ahhoz, hogy az ember magánügye legyen, de sokaknál érezhető a társadalmi nyomás "mer' menőnek kő' lenni", és "Há' a Bencének meg a Hannának is van, akkó' nekünk is legyemmá'!" és "akinek nincs az lúzer, incel, femcel stb. bezzeg mink!"

2021. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
70%

A tetoválásnak nincs "funkciója", nem kell, hogy legyen. Nekem van egy csomó medálom, gyűrűm, ami csak simán tetszik. Ahogy másnak a tetoválás.


Nem tudom, hogy tudod felmérni, hogy azért csináltatnak, mert a másiknak is van.

2021. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
58%

13.


Érződik a viselkedésükön, mert minden másban is majmolják az éppen "menő" trendet, az élet más területein is, ők azok akik azért vesznek valamit, "mert a szomszédnak is van" és "nem szabad lemaradni mögöttük".


Csak míg a többi divathóbortot lehet váltani (vicces is ezt követni néha, milyen gyorsan alakulnak át egyesek a nyomásra), a tetoválást eltüntetni körülményes.

2021. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
53%
K*rv*ra felszínes vagy, az ilyennek nem is való kapcsolat. Beszéltem egyszer egy palival, aki olyannal nem járna, aki nem sportol. Komolyan ti férfiak olyan szánalmasak vagytok. N
2021. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
70%

"Érződik a viselkedésükön, mert minden másban is majmolják az éppen "menő" trendet, az élet más területein is, ők azok akik azért vesznek valamit, "mert a szomszédnak is van" és "nem szabad lemaradni mögöttük"."


Aha, érződik a viselkedésükön, a millió emberből, aki mind neked mondja el a motivációját. Menj már.

2021. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
73%

Basszus majdnem 30 éve csináltattam a tetkóimat.. persze "menősködésből"

Még az a szerencsém, hogy volt, hogy hallgattam a tetoválós srácra, nőieset nőies helyre...és hogy a srác profi volt..

2021. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

16.


Direkt magyarázod félre, én ennek az archetípusára gondolok, nem az összes személyre kivétel nélkül.

2021. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
28%

17.


Ergo, nem látszik. Tehát magánügy. Ez így teljesen rendben van. A baj onnan indul amikor "kúlnak szánt" dolgokat készíttetetnek jól látható helyre. Aztán "hoppá, az a kínai írásjel amúgy azt jelenti, hogy szamár" "hoppá, ez amúgy egy az ókorban használt szimbólum, aminek jelentése az, hogy az illető gyilkolt már".

2021. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
86%
Akkor megint csak az van, hogy qrva szar helyen laksz, vagy beszűkült tudatállapotban ezeket veszed észre.
2021. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!