Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az elfogadható szám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az elfogadható szám?

Figyelt kérdés

Gyakran előjön itt az a "probléma", hogy a lánynak sok(?) pasija volt már.


De kérdem én, mi a sok? És mi számít szexnek? Azaz, mi van, ha mondjuk 20 éves, szűz, de már cumizott 25 srácot? Vagy ha csak 1 pasija volt 30 éves koráig, de azzal ment minden: pisi-kaki, kutya, BDSM, szerepjátékok,...? Vagy ha 40 éves, és még szűz, és csak a nászéjszakán fogja csinálni első ízben?


Vagy mi van ezzel:


Fiatal zsidó és a házasság



A fiatal zsidó házasodna, de nagy dilemmába van. Felkeresi a bölcs rabbit:


- Rabbi! Házasodni akarok, de mondd, mit tegyek? Vegyek el egy bomba jó nőt, aki egész életemben megcsal fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát, ez esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.


Mire a rabbi:


- Hát dönts fiam, mi jobb. Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap szart egyedül?


Vagy te melyik terméket veszed? Azt amelyiket sokan vesznek és sokan használnak, nagy megelégedettséggel, vagy a noname, polcon porosodó hulladékot, amit minden fórum lehúznak a vevők, hogy ipari hulladék?


2021. ápr. 13. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Huh, ezt még olvasni is fájt. Mintha a megcsalás a külsőn múlna... elárulom nagyon nem. Amíg ilyen ostobaságokat gondolsz, maradj meg a jobb kezednél én azt javaslom.
2021. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Én??? A sok nyomi tolja itt folyton ezeket a "Nekem csak tiszta, szűz nő kell!" dumákat.


Vagy ez: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2021. ápr. 13. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy előttem valaki mennyi emberrel volt ,annak nincs feltétlen sok köze a megcsaláshoz. Lehet olyan lány, aki sok-sok emberrel volt már együtt,de mégse fog megcsalni, illetve olyan szürke kisegér is,akinek te vagy az első, aztán mégis megcsal.
2021. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Várjál! Az öreg zsidó elfelejette, hogy lehet 3 ik, rosszabbik eset is, amikor a kalap xart is meg kell osztanod, mert még az sem lehet teljesen a tiéd!!
2021. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy átlagos 20 éves lánynak minimum 20 "partnere" volt már.
2021. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!