Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet valakinek finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek finoman utalni arra, hogy szakítson a párjával mert egy érzéketlen, tahó férfi?

Figyelt kérdés
Szegény nő vakon van a férfi terén. Nekem nem tisztem más kapcsolatába avatkozni de én szégyellem magam a férfi helyében. Hogy lehetne utalni arra, hogy jobbat érdemelne ennél valaki? Mivel látszik, hogy szenved és ezt rossz nézni.
2021. ápr. 12. 01:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem mondok semmit inkább. Ha szomorú miatta próbálok mellette lenni de hagyom inkább.
2021. ápr. 12. 05:47
 12/20 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ilyen barátnőm nekem is volt.

Annyira idegesített, hogy nyilvánvalóan egy f os a kapcsolat, és erről nekem panaszkodik, de mikor tanácsot adok, nem fogadja meg, csak újra és újra panaszkodik, hogy egyszerűen beláttam, hogy nem tudok vele mit kezdeni, beleszólásom sincs, hogy mit csinál, de azt sem vagyok köteles elviselni, hogy panaszkodik, miközben ő a hibàs, hogy nem szakít.

Nem vagyok ilyen elfogadó, nem tudom ezt tolerálni, ès azt sem, hogy előbb-utóbb mindig igazam lett, és akkor még őt istápoljam, mikor várható volt, és megint hallgassam a siránkozást.

Hanyagoltam, és azóta már nem is beszélünk. Egyszerűen nincs kedvem ezekhez, mert fárasztanak nagyon.

2021. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy szenved? Miért maradhat vele, ha rossz a kapcsolat?

Finom utalással nem biztos, hogy célt érsz, mert ha nem vagytok szoros kapcsolatban még jobban fog ragaszkodni a barátjához és mindenáron védeni akarja.

2021. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Persze, legyél csak a lelki szemetesládája, aztán így ő érzelmileg teljes lesz, mert a tahó barátjától megkapja az állatias szexet, tőled meg az érzelmi támogatást, aztán még kevésbé fog akarni változtatni az életén.


Az ilyeneknek hosszantartó terápia kéne, de ahhoz nekik is akarniuk kell a változást.

2021. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha valóban mindenki tahónak gondolja akkor nem neked kell utalgatni mert valószínűleg hallja mástól is.
2021. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne pofázz bele. Irigy kutya.
2021. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem pofázok bele🤣irigy meg végképp nem vagyok😂
2021. ápr. 12. 10:09
 18/20 anonim ***** válasza:

"Mások már mondták neki..."


Akkor mibòl gondolod,hogy még sokadiknak neked is ezt közölnöd kéne vele?

Gondolom nem értelmi fogyatékos es felfogta,hogy egyeseknek ez nem tetszik.

Ettöl többet mit szeretnél?

Felesleges olyat mondani,amit már megtettek mások.Ráadásul az ö dolga,hogy miért nem változtatott ezen.Segítsd ahogy tudod.Ennyit tudsz tenni.

2021. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas amikor kívülről belepofáznak az ember magánéletébe. Te mit szólnál ha egy ismerősöd elkezdene nyaggatni, hogy hagyd ott a párodat, mert neki nem szimpatikus?
2021. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
utolsónak mondom, hogy ő ugyanezt csinálja(mondjuk az enyémmel nincs baj, sztem igy vezeti le a feszültségét)😂
2021. ápr. 14. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!