Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kocka nők. Nektek bejön ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka nők. Nektek bejön ha egy pasinak sok játékja van Steamen?

Figyelt kérdés

Na és sok órája is van bennük és jó is tud velük játszani.

Lehet ezzel csajozni?

Kérem csak számítógépes férfiak és nők írjanak, mert komolyan gondolom a kérdést.


F/27



2021. ápr. 11. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az jön be, ha a wishlistemen lévő játékokat kapom ajiba. (:
2021. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Én még nem találkoztam kocka nővel. Az én nőismerőseim kinevetik a kockákat.
2021. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
A nőknek az jön be, ha jó pasi vagy. Tök mindegy, milyen nőről beszélünk.
2021. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éve rendszeresen játszom számítógépes játékokkal, persze férfi vagyok.

De azt megállapitottam, hogy egy kezemen is megtudtam számolni, hány nőt láttam gamer csoportokban facebookon, akik posztoltak is játékról, vagy egyáltalán személyesen ismertem is a környezetemben. Hát, nem jellemző a nőkre a kockulás. Persze vannak hivatalos gamer csajok is, akik tényleg streamelnek meg ilyenek, de én azt gondolom, hogy a Steam-es könyvtárad értékét csak ebben kompetens nő tudja felmérni, aki kimutatja a szeretetét a régi és új játékok felé, nosztalgiázni is tud, de ha komoly társkeresésben gondolkodol, szerintem ne említsd ezt sehol. :D 31/F

2021. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ez a kifejezés, hogy kocka, már nem létezik, mert már annyian azok. Ha nem a PC-t tolja valaki otthon, akkor a telefont... :D
2021. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Normális kocka nővel nem találkoztam. Max olyannal, aki instán pózól 1 játékkal, mert többet nem ismer.
2021. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Gamer lányként írok. Nekem személy szerint nem számít, hogy mennyi játéka van vagy, hogy challenger szinten nyomja e. Nekem az a mérvadó inkább, hogy game közben ne rageljen mint egy óvodás. Legyen humora és tudjunk nevetni azon ha valamelyikünk bénázik. (írom ezt úgy, hogy összes pasimnál jobban nyomtam az adott gamet). Humor a legfontosabb és, hogy ne nyomuljon már az elején csak, mert lány vagyok.
2021. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Es ha konzolos te meg pc-s vagy, nyomsz egy afk-t?
2021. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

28 éves nő vagyok, informatikai területen dolgozom, de nem vagyok sem kocka, sem okos, sőt kocka nőt sem ismerek - legalábbis aki a te leírásod szerint az. Szórakozasból játszom konzolon, gyűjtögetek egy jobb PCre.

Nekem kiábrándító ha nincs egy férfinak a játékon kívül más hobbija vagy agresszív ha veszít (úgy értem túlzóan), vagy nem akar velem lenni mert játszik. A legtöbb ismerősöm így van vele, ami nálam +kizáró ok ha velem szemben kompetitív az ipse: én azért játszom, hogy hátrahagyjam a magánéleti és a munkahelyi stresszt, nem is multizom emiatt, nem tudnék úgy élni, hogy közben a párom meg azzal pumpol, hogy hogyan jászak, hány pontom/headshotom legyen/mit csináljak egy bossal, vagy hogy játszak ellene. Az meg válóok, ha kritizálja a képességeimet vagy a játékot amit játszom, akár kikapja a kontrollert a kezemből mert "egyszerűen nem tudja nézni ahogy bénázok". A játék nekem egy hobbi és nem az életem - ugyanígy vagyok a youtube meg a sorozatnézéssel is, vagy a zenehallgatással, csak kikapcsolja az agyam addig amíg azzal foglalkozom.

Amúgy mi a gondolatmeneted, miért lenne előny ismerkedésnél ha sok cuccod van steamen? Kb mindenkire igaz hogy van mit a levesbe aprítani Steamről/Ncoreról/vagy valamelyik konzol storejából ettől senki sem lesz különleges. Vagy ha valaki csak egy játékkal szeret játszani akkor mi van? Értem, hogy nem lesz a szubkultúra része, de ha valakit az nyugtat meg, meg kapcsol ki, hogy 20 éve ugyanazzal játszik, akkor az miért lenne probléma?

2021. máj. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!