Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a bajom ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom ami miatt még mindig nem voltam kapcsolatban? 23/f

Figyelt kérdés

Szoktam próbálkozni, bár nem sokszor mert nem vagyok az a típus aki könnyen csajozik. De már nagyon gáznak érzem ennyi idősen, meg a lelkemnek is rossz hogy ennyi idősen ott tartok mint egy 10 éves. Meg már minden normális lány el fog fogyni.

Nálam szerintem sokkal rosszabb külsejű és vislekedésű fiúknak is van /volt már barátnőjük. Szerintetek is el vagyok késve a lányok terén?


2021. ápr. 11. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Aki keres, talál. Lehet eddig nem jó helyen keresgéltél, vagy nem úgy adta az élet. Fel a fejjel, farkat elő, aztán hajrá
2021. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem vagy lekésve semmiről. Próbálkozni kell ezután is, ha barátnőre vágysz.
2021. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 K-M-I válasza:
54%

Kicsit több önbizalom pajtás, igenis bele kell állni a szituációba, oda kell menni.

És ha kosár a vége akkor mivan?

Hidd el sokkal rosszabb lesz a lelkiismeretes ha nem mész oda, mintha oda de kosár, ez biztos.

És 23 évesen az égvilágon még semmiről nem maradtál le ezt is elhiheted, csak tényleg merj élni.


25/F

2021. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Lefőtt a caffe neked már! 23 éves és csaj sehol. Jesszus!


29/N

2021. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

"nem sokszor" leginkább ezért.

Továbbá mert ítélkezel más fiúk felett. Honnan tudod te, hogy ők valójában milyen emberek? Az önismereted is lehet hiányos. Magaddal foglalkozzál, ne azzal, hogy másnak milyen sikerei vannak!


Egyébként meg: társaságba kell járni.

2021. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Töketlen vagy. Ezt nem rosszból írom, én is az voltam. Ez lassan azért változik, de ehhez te is kellesz. Járj társaságba, beszélgess emberekkel. Esetleg kifogsz egy csajt, aki szereti a töketleneket.
2021. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!