Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik végleg abbahagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik végleg abbahagyták a nők iránti érdeklődést?

Figyelt kérdés
Milyen az életetek azóta? Hogy esik a nőknek az, hogy teljesen semlegesek számotokra?
2021. ápr. 11. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Off

de ha eddig sem érdeklődtek a nők irántam, akkor mégis honnan tudják, hogy én nem érdeklődöm irántuk?

2021. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Itt írogatnak a gyakorin troll kérdéseket/válaszokat.
2021. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy hogy esik, mert nem foglalkozom veluk.



36F incel

2021. ápr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát én nőként nem tudom megkülönböztetni, hogy aki nem foglkozik velem (...?), az amiatt teszi, mert engem nem talál vonzónak (miert is kellene, hogy mindenki annak találjon?), vagy mert kapcsolatban van és ha vonzónak is talál, igyekszik minél jobban leplezni ezt, VAGY mert úgy döntött, hogy mától ignorálja a női nemet.


Vagyis számomra tökéletesen irreleváns, hogy akivel nem érdekeljük egymást, annak a másik oldalról mi a háttere.


Bocs, hogy beleszóltam amikor nem is férfi vagyok.

2021. ápr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én abbahagytam, no de nem ilyen szinten, csak nem ezen agyalok egyfolytában.
2021. ápr. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hogy esik a nőknek, hogy nem érdeklődök irántuk, mivel nem érdeklődök irántuk. Nem lettem sem impotens, sem meleg, egyszerűen fontosabb dolgom is van annál, mint hogy mit gondolhatnak a nők.
2021. ápr. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan az életünk mint akkor amikor még nők akartunk szerezni.

Belegondolva mem sokminden változhat

2021. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Részben érintett vagyok. Nem hagytam abba a nők iránti érdeklődést, inkább csak a dolog érzelmi része tűnt el. Jelenleg is van 2 laza kapcsolatom, viszont nem tudok már egy nőben sem megbízni. Egyszerűen olyan szinten csak negatív dolgokat láttam, hogy semmi kedvem szívni. Az a szomorú, hogy még nem is arról van szó, hogy a saját bőrömön tapasztaltam mindent, mert általában időben kapcsoltam, de egyszerűen a környezetemben sem látok egy megbízható nőt sem. Így marad a szex. Pedig kifejezetten érzelmes voltam/lennék, de már hagyom ezt a részét a fenébe.
2021. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is kipárkapcsolatoztam már magamat, nem foglalkozom a nőkkel. Néhányan tetszenek persze, meg is nézegetem őket a tisztesség határain belül, de nem közeledem. Nyugisabb, harmonikusabb lett az életem, így sem unalmas, sőt. Hobbik, sportok, korlátlan minőségi saját idő... szeretek így élni.

A nőket meg egyszerűen nem érdekli, mint ahogy a 4-es válaszoló hölgy írta. Ha hangoztatnám, hogy engem nem érdekelnek a nők és blablabla, talán volna erről véleményük, de szerintem akkor sem érdekelné őket. F50.

2021. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hogy esik a nőknek az, hogy teljesen semlegesek számotokra?"


A nők olyan mennyiségben válogathatnak, hogy nekik aztán édes mindegy, hogy ± egy-két fő érdeklődik-e irántuk.

2021. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!