Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni interneten kívül?

Figyelt kérdés

Nem jön be a netes ismerkedés. Képeken kb nem tetszik senki, míg az utcán nagyon sok szimpatikus és vonzó embert látok. Szerintem képeken nem jön át a kisugárzás, ez lehet a bajom, mert az utcán is ugyanúgy az átlag ember kelti fel a figyelmem. Tinderen valahogy mégsem találom ezeket az átlag embereket. :D remélem, valaki érti.

Pár hónapja próbálkozom már, van kb 100 "párom", a hónapok alatt jó, ha beszélgettem 10-20 emberrel, az is mind komolytalan volt/szexpartnert keresett/eltűnt/írástudatlan volt.

A lényeg, hogy nekem ez a világ nem jön be. Ha pár nap alatt nem merül fel a találkozó ötlete, el is vesztem az érdeklődésem az illető iránt.

Eddig 1 kapcsolatom volt, ő csak úgy jött a semmiből. Érdemes arra várnom, hogy majd ismét érkezik valaki az életembe, amikor nem számítok rá? Vagy hol érdemes mostanság ismerkedni? (sosem ismerkedtem szándékosan, így fogalmam sincs, hol "szokás")

Bulizni nem szoktam, tehát az nem opció, ha feloldják a korlátozásokat.


2021. ápr. 10. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, sose tudni, én sem szeretek neten ismerkedni, pedig a leghosszabb kapcsolatom pont interneten indult. Aztán élőbe is megismertem valakit de annak elég hamar vége lett sajnos. Mellesleg én is ilyen vagyok aki bejön nekem képen lehet észre sem veszem ugyanígy fordítva :D Tinderem mondjuk nincs, oké hogy már társkereső, de kezdetbe dugópajti kereső volt.

Szerintem maradj nyitott, attól hogy interneten találtad simán megismerheted élőben, ugyanígy lehet valakivel összefutsz élőben és végén többet chateltek majd neten, előre nem tudni semmit, maradj nyitott.

2021. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a chateléssel van bajom, szeretem egész nap fenntartani a kommunikációt. A problémám csak az, ha egy tök idegennel csetelet, maximum egy hét után szeretnék vele találkozni, vagy azt a hatást kelti, hogy nem is gondolja komolyan, illetve unalmassá válik a beszélgetés. Többször jártam már így és x nap csetelgetés után nekem már nincs kedvem a másik felet szórakoztatni, ha nem áll szándékában találkozni. Pár napja is leírtam egy illetőnek, akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk napokig, majd már csak 1 szavas válaszokat adott, hogy ez így nekem nem oké. Mondtam, hogy úgy veszem észre, hogy nem gondolja ezt az egészet komolyan, mert így nem lehet beszélgetni. Csak elolvasta és azóta eltűnt. És néhány ilyen után már elegem van az egészből. Én az elején tisztázom, hogy komoly kapcsolat kialakulása lenne a cél, erre leállnak velem szórakozni és pazarolják az időmet..
2021. ápr. 10. 18:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Kialakítása*
2021. ápr. 10. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak online marad azért nem is hibáztatlak, vagy mikor picit fura a 20 éves partner, aztán kiderül hogy csak 15 és nem érti mért nem akarok tőle semmit.
2021. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, próbáljál beszélgetni lánnyal maszkban. Biztos szimpi.
2021. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!