Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-hez közeli nők, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-hez közeli nők, férfiak, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
A társkeresés megvaltozott az előző évekhez képest? Gondolok pl 10 évvel ezelőttre. Mások lettek az emberek? Felszínesebbek, vagy igényesebbek, stb. Milyen pozitiv illetve negativ változásokat vettetek észre a társkeresés során?
2021. ápr. 10. 16:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igen de azt is tapasztaltam az a férfi aki nem kér nem akar skypeot, azzal a találkozás rémálom. Unalom felsőfoka es maximális kanosság. Na én ezért kérek skypeot hogy ne élőben érjen a kellemetlen meglepetés.
2021. ápr. 10. 17:53
 22/29 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt akkor is...
2021. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

21re:

Hát nézd én ezt nem tudom , mivel nem randizom férfiakkal szerencsére 🤣🤣


Jó ha van egy kialakult szűrőd.

De az már nem jó ha az mindenkit kiszűr... Ugye? Lehet picit módosítani kéne rajta? Úgy hogy még neked is komfortos legyen...


Na most én nem tudom mások miket írnak, meg miket nem, a nőknek. De nekem már eleve az is gyanús amit feljebb írtál, hogy agyba-főbe dícséri mennyire szép vagy , és mennyire jó a személyiséged. Nekem ez eleve nem vall komoly szándékra. Ezt így skype nélkül aláírom neked. 😊

Hogy miért? Mert nem attól fogtok passzolni hogy mennyire vagy szép, a személyiség meg egyébként rohadtúl nem megy át chaten, még videochaten sem. Ahoz kell jó pár randi.

De egyébként megértem, lenne a fenének kedve idiótákkal , szexmániásokkal randizni. Ilyen szempontból nekem könyebb...márha épp összejön valami randi 🤣

2021. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Bizony, mivel gyanítom hogy kamus az illető, ezért kérek skypeot. Ott mondja a szemembe először azokat, amiket leírt. Lehet kemény szűrő, de azt nem kockáztatom meg, hogy látatlanban találkozzam bárkivel is.
2021. ápr. 10. 18:19
 25/29 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tarskeresovel nagyon pozitiv tapasztalataim voltak szexpartner kereseseben nokent. Szemelyesen ezt nem tudtam volna osszehozni. Kimondottan szexpartnerkeresoktol azonnal megundorodtam, de Tinderen, Badoon nem titkolva, mire utazom, nagyon jol megtalaltam, amit kerestem. Persze ehhez nagyvaros kell rengeteg regisztralttal.
2021. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én anyósom 45 évesen vált el. Sok pasija volt neki, de azt mondja elég volt, se ő se a pasi nem akar már alkalmazkodni a másikhoz, elviselni a másik hülyeségeit, ami a korral erősödik. Apósom meg elvett egy idegbeteg nőt, akivel senki sem tud kijönni, mert neki az a jó, ha másnak rossz. Nem tudom elképzelni, hogy boldogok.
2021. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
25-ös mi itt rajtad kívül nem szexpartner keresésben gondolkodunk. Amúgy látod, az speciális sszexpartner kereső oldalak nélkül is összejöhetne kb minden nőnek. Társkereső oldalak nélkül is.
2021. ápr. 10. 20:35
 28/29 anonim ***** válasza:

40 éves nő vagyok.


Ha elválnánk, én többet férfira nem néznék. 25 évig használtak, elég volt. Boldogan élnék a fiammal.

2021. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy eltelt az idő, ennyi volt, nincs tovább. Majd egy másik életben....
2021. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!