Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-hez közeli nők, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-hez közeli nők, férfiak, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
A társkeresés megvaltozott az előző évekhez képest? Gondolok pl 10 évvel ezelőttre. Mások lettek az emberek? Felszínesebbek, vagy igényesebbek, stb. Milyen pozitiv illetve negativ változásokat vettetek észre a társkeresés során?
2021. ápr. 10. 16:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
10-es szerintem meg pont hogy az ismerettségi körben nehez 40-hez közel vagy azon túl társat találni. Akkor már mindenki ismer mindenkit.
2021. ápr. 10. 17:00
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Röviden tömören, mert kitörlődött a hosszabb verzió amit írtam.


Férfiként, kb esélytelen neten ismerkedni. Válás után azt hittem neten , majd jól megtalálom a párom. Hát óriásit tévedtem.


Társkeresőkön 100 ból egy választ fog kapni az ember...

Vért izzadsz mire egy randi összejön.

Mondom ezt úgy hogy normális hangvételű hosszú leveleket szoktam írni. Ja és a kinézetem is átlagos, bár mondtak már jóképűnek, de ugye kinek mi jön be. Ghosting az megy folyamatosan.

Ha már több napja beszélgetünk, akkor is.

Míg régen chat-en, vagy ismerkedős oldalon el lehetett normálisan beszélgetni nőkkel, ma már ez nem működik. Ja és még találkozni is lehetett velük!

Nagyot fordult a kocka, és nem csodálkozom hogy a legtöbb férfi elveszti az önbizalmát.


Ami nekem nagy lecke volt, hogy élőben randimeghívásra erőlködés nélkül igent kap az ember. Neten meg tiszta izzadtságszagú az egész ismerkedés.

Az oké hogy azokból sem lett semmi csak randi. De amíg élőben nem hívtam el senkit addig évek alatt 1 randim volt összesen.

Úgyhogy azt ajánlom inkább legyen ciki, inkább égesse be magát az ember hogy odamegy nőkhöz, de még így is gyorsabban meglesz az első randi, mintha neten próbálkozna az ember.

Férfi oldalról nekem ez a véleményem, tapasztalatom.

F38

2021. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló, én nőként ugyanezt tapasztalom. Kellemes online beszélgetések után hirtelen eltünések. Ha már én untam meg a több hete tartó csetelgetést, akkor skypeot kérek hogy minimum úgy lássam a másikat. Reakció az eltünés. Ha megadom a telszámom, (amit ritkán teszek) akkor max egyszer hív az illető. A beszélgetés telefonon is kellemes. Erre pár nap múlva eltűnés. Ahogy személyesebb lesz a dolog, eltünnek.
2021. ápr. 10. 17:25
 14/29 A kérdező kommentje:
Volt hogy nőként x hetes csetelés után én mondtam hogy szeretném ha találkoznánk, ha már online ilyen jól elbeszélgetünk. Reakció erre is az eltünés.
2021. ápr. 10. 17:29
 15/29 anonim ***** válasza:

13ra:

Nem tudom miért csinálják...

Aki komolyan akar ismerkedni annak úgyis a személyes kontakt lesz a nyerő.

Bár én nem szeretek sem skypeolni, sem telózni, randi előtt, de a randit azt mindenképp preferálom.

Lehet megijednek, vagy nem is gondolták komolyan. De ott van még az is hogy "úgyis ott van még az a másik 10 nő a társkeresőn aki lehet jobb"....


Egyébként meg nem szabad hetekig húzni. Nekem a legjobb az a randi volt ahol kb 5 levélváltás után lebeszéltük. Amúgy vakrandi volt és nagyon pozitívan végződött.

2021. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim azt mondják, az az ember aki a skypetól is már bocsánat de tele csinálja a kisgatyót, az csak valami illúziót akart, nem kapcsolatot.
2021. ápr. 10. 17:34
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

16ra:

Vagy csak nem komfortos neki, mint ahogy nekem sem...

Nem vagyunk ugye egyformák.

Nekem is például írni tök kellemes, találkozás is jó. Telóban , videochatben , kb nem tudom magamat adni. Ne kérdezd miért...de nem kényelmes...

Nem függ össze azzal, hogy komolyat akar-e az illető vagy sem.

2021. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Rendben ez elfogadható. Én viszont nőként azt mondom, aki 2 hétig online kábít, az ha skypeolni nem akar, tehát hogy lássam az arcát, a mimikáját stb találkozás előtt, és ugye skypeon mivel látom a másikat ezért azt is lehet látni hogy őszinten beszél-e. Ha nincs skype, én akkor bizony találkozni sem fogok az illetővel. Felsorolt ok miatt nem.
2021. ápr. 10. 17:44
 19/29 A kérdező kommentje:
Jártam én már úgy, hogy az illető nagyon nagyon szépeket mondott a fotoimról, a jellememről stb, és úgy voltam mivel viszonylag távol vagyunk egymástól, azért valamilyen módon lássuk egymást. Skypeot kértem, hogy az megoldható-e? Erre semmi reakció. Szóval kamus volt. Én így szűröm kki a kóklereket. Ha tetszem akkor örülne a skypenak hogy ott láthat találkozás előtt
2021. ápr. 10. 17:50
 20/29 anonim ***** válasza:

Természetesen szíve joga mindenkinek eldönteni hogyan és miként.

Van alapja annak amit mondasz, mert sokan kamuznak. Ha nálad ez a szűrő, akkor ez :)

Viszont nem vesztesz semmit akkor sem, ha skype nélkül találkozol valakivel. Hátha pont bejönne az illető...

2021. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!