Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, erre mit lépnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, erre mit lépnétek, és miért?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek egy pasi, és nyittok felé, ő leveszi a jeleket, majd amikor beszélgetni kezdenétek ő leállít, és megkér, hogy hagyd békén, mert neki nem telik rád.

Majd miután közlöd vele, hogy nem vagy prosti, csak simán bejön mint pasi, ő közli, hogy na akkor végképp nem telik rád, mint barátnőre.


(Igen, a Jack Reacher filmből van.)


2021. ápr. 10. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi velem sosem fordulna elő, mert nem vagyok egy luxusnő és ez látszik is rajtam. Egy farmer-póló-szolid smink kombóra senki sem mondja hogy neki nem telik erre a nőre.

Ha mégis ezt mondaná, otthagynám a francba, mert idiótákra nincs szükségem.

2021. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hat mivel nem nezek ki sem luxusprostinak, sem semmifele high-maintenance macanak, ezert kirohognem es otthagynam, mert nyilvánvalóan ertelmi fogyatékos. ezen kivul javasolnam meg egy normalisabban fizeto melo kereseset vagy fleshlight vasarlasat csajozas helyett. az kijon egy tizesbol.
2021. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Majd miután közlöd vele, hogy nem vagy prosti, csak simán bejön mint pasi..."


Nem közölnék én semmit, azt írta, hagyjam békén, akkor békén hagyom, nem megyek be a játszmázásba.

2021. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En viszont nem a Jack Reacher filmbol vagyok, velem igy nem beszelnek.
2021. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy antiszocális egyén, aki nem tud viselkedni.
2021. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha kultúráltabb szavakkal mondja el, hogy nem telik neki nőre, az is gáz?
2021. ápr. 10. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég bosszantó lekoptatási mód. Egy barátnő nem gyerek, nem kutya, szóval nem kell "eltartani". Ha annyi pénzed van, hogy saját magadat kulturáltan eltartsd, akkor barátnőd is lehet.

Szóval ez egy nagy baromság. Ha ilyennel érvelne a pasi, hülyének nézném és otthagynám. Nyilván nem fogom elkezdeni győzködni, ha ő meg van győződve róla, hogy én sokba kerülök.

2021. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell ezt megmondani egy nőnek? Nem kell megindokolni, hogy miért nem akarsz vele ismerkedni.
2021. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a diákoknak sincs túl sok pénze, a normálisabbnak mégis van mindnek barátnője.
2021. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!