Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Mit lépnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit lépnétek, ha a párotok egyik haverja olyat tanácsolna neki a jelenlétetekben, hogy "Maradj agglegény, amíg csak lehet! "?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a párom, akkor már nem agglegény, tehát buta tanács. Amúgy semmit, mert nem foglalkozna ilyen tanácsokkal a barátom.
2016. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De úgy értettem, hogy úgy a párotok, hogy még nem házasodtatok össze és csak nemrég óta ismeritek egymást.
2016. okt. 30. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nevetnék rajta. Ha pedig párom ezt komolyan veszi, akkor nem lenne sokáig a párom. De egy szerelmes férfit, egy kiegyensúlyozott kapcsolatban az ilyesmi nem hatná meg. Ha meg friss a kapcsolat, akkor úgyis alakulni fognak benne az érzések, és ha boldog velem, akkor senki nem fogja tudni lebeszélni, hiába próbálja.

Tehát ne foglalkozz vele, inkább a kapcsolatotokkal törődj.

2016. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, melyik haverról van szó, a legtöbbel vagyok olyan jóban, hogy "megverjem" ezért. :D

Amúgy meg kb. semmit, poénra venném.

2016. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy erre nekem bármit is lépnem kéne.

Mindenkinek lehet véleménye a házasságról, az övé ez.

Ha mi ketten össze akarunk házasodni, akkor meg nem hiszem, hogy befolyásolni fogja a döntésben a páromat, hogy a haverja nem házasságpárti.


Ez az "amíg csak lehet" egyébként is relatív. Valakinek azt jelenti, hogy élete végig, másnak meg azt, hogy amíg meg nem találja azt a nőt, aki teljesen leveszi a lábáról. Lehet, hogy pont a haverja lesz az, aki fél év múlva vigyorogva hozza az esküvői meghívót. :)


Szóval ilyen esetben nem lépnék semmit, főleg hogy nem is nekem mondta. :)

2016. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Viccnek venném, vagy eljátszanám, hogy annak veszem. Nevetve visszaszólnék, hogy csak irigykedik, amiért neki nincs olyan párja, mint amilyen én vagyok.

L22

2016. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemkene lepnem semmit mert parom tudna,hogy reagaljon az effele megnyilvanulasokra.Egyebkent meg nincs is ilyen haverja,ha volt is reg az regi haver mar,viszont baratja nem mondott meg ilyet :)
2016. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kell erre bármit is lépni?!
2016. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit, nem kell az ilyet felvenni.
2016. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyit azért leszűrnék, hogy olyan nagy barátság aligha lesz köztünk. Nem is egy túl tapintatos pacák.


Amikor én nősültem, nemigen kaptam ilyen tanácsokat, de kb. annyira érdekelt volna, mint apám hisztije: 0 szinten.

2016. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!