Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre van igény egy férfitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van igény egy férfitől?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedéskor és kapcsolatban normálisan álltam a másik személyhez, annak mindig valami negatív eredménye lett a számomra. Furcsán szemlélem, hogy mennyien írják, hogy "rendes" srác kell nekik, mégsem látom, hogy ez így lenne.

Amikor még tiniként és 20 éves korom körül néha kipróbáltam, milyen lekezelőbbnek lenni, egyes lányok kifejezetten tepertek értem. Pont az átlagos vagy visszahúzódó lányok.

Nekem kell negatívnak lennem, hogy én kapjak pozitív dolgokat egy kapcsolatban?



2021. ápr. 10. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

TE sem vagy őszinte, ha a bunkó stílust játszottad, honnan tudod, hogy a visszahúzódó lányok nem-e a teperő lány stílusát próbálták ki, hogy legyen önbizalmuk?


Ez is csak egy rejtély lesz a számodra is, hiszen te is csak játszottál önbizalom növelés és taktikázás miatt. Játszmáztál te is.

2021. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

* Te


Bocsánat javítva nem kiabálok.


Csak az ujjam nem direkt a Lock kalviatúrához ért.

2021. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Játszottam. Múlt idő. Ne keverjünk egy 20 éves szintet egy 30 éves szinttel.
2021. ápr. 10. 11:19
 14/14 anonim ***** válasza:

Amikor még tiniként és 20 éves korom körül néha kipróbáltam, milyen lekezelőbbnek lenni, egyes lányok kifejezetten tepertek értem."


Nagyon ismerős!

2021. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!