Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre van igény egy férfitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van igény egy férfitől?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedéskor és kapcsolatban normálisan álltam a másik személyhez, annak mindig valami negatív eredménye lett a számomra. Furcsán szemlélem, hogy mennyien írják, hogy "rendes" srác kell nekik, mégsem látom, hogy ez így lenne.

Amikor még tiniként és 20 éves korom körül néha kipróbáltam, milyen lekezelőbbnek lenni, egyes lányok kifejezetten tepertek értem. Pont az átlagos vagy visszahúzódó lányok.

Nekem kell negatívnak lennem, hogy én kapjak pozitív dolgokat egy kapcsolatban?



2021. ápr. 10. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki a tapló pasikra hajt az nekem nem célcsoport.

Normális nő normális, kölcsönös tiszteleten és megbecsülésen alapuló kapcsolatot akar.

Ahogy a pasik között is többségben vannak a suttyók, úgy a nők között a ribik.

2021. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érthető, hogy nem tartod célcsoportnak. Komolyra én sem tartottam őket annak, de így már nem igazán tudok mit mondani. Azt sem tartom célcsoportnak, hogy "normális" nőkkel én szívom meg.
2021. ápr. 10. 00:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de sokféle lány van. A rendesekre is van valakinek igénye.
2021. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

2

Miröl beszèlsz? Te is csak meg akarod kurni őket oszt csá. Akkor mire ez a nagy igény? Érd be a lotyókkal.

2021. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Négy válaszból kettő elég erős beszólás lett. Ez meglepett. Mi pontosan a problémátok? A kérdés nem kamu és nem csak dugni akarok.


Remélem, hogy tényleg találok a sokféle lányból olyat, akivel passzolunk.

2021. ápr. 10. 00:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, a női verziód pont mostanság írt ki egy hasonló sületlenséget, csak a másik irányból megközelítve. Szerintem jöjjetek össze, neki pont egy bunkó alfakan kell.
2021. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy az igen nem mindenkire igaz.


Miért tartod sületlenségnek a kérdésem? Miért szólsz be ahelyett, hogy válaszolnál? Mitől lennék bunkó alfakan? Nem tudom, hogy milyen múltbéli trauma ért, de kérlek, ezt ne itt vezesd le. Ez a felnőtt kategória, úgy látom. Ha nem vagy képes felnőttként válaszolni, akkor miért próbálsz provokálni?

2021. ápr. 10. 00:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a csajokat te szedted fel, tehát részedről erre van igény. Ha nem tetszik, akkor keress olyat, aki megfelelő.
2021. ápr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, én szedtem fel őket. Abból a halmazból, akiket egyáltalán találtam. Kerestem olyat, aki megfelelő, de csak ezt találtam.
2021. ápr. 10. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!