Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak jó bemutatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak jó bemutatkozó bejegyzést leszbikus csoportba társkeresés komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Tudom irány a leszbikus kategória..., de ott nincs konkrét társkeresés téma és nem szexualitás irányban kérdezek most hanem társkeresés szempontból.

Ismerkedni szeretnék leszbikus lányokkal ahol nem csak a szex a lényeg de azért azt se hagynám ki, de ne 0-24ben legyen a téma. Beléptem ilyen csoportba csak nem tudom, hogy kéne meggyőző és vonzó bejegyzést írni oda, hogy írjanak rám lányok. Sosem sikerült személyes taliig eljutnom senkivel így ebben is segítsetek, hogy hogy történjen meg majd ha erre terelődik a dolog, most hanyagoljuk már a covidot!..? Nem kalandra vágyok hanem komoly kapcsolatra ezért milyen szöveget írjak a posztomhoz és ajánlatos képet illeszteni oda, mármint a profilomon azért ott a kép de így érdemesebb? Ti mi alapján választotok, ha páran azért rátok írnak? Külső fontos ilyen szempontból? A csoport privát és azért vannak szabályok mint fotóval ellátott profil, nem új profil stb..szóval csak nem futok össze kamu profilba nem?



2021. ápr. 9. 00:47
 1/1 anonim válasza:

Szia, több féle képpen is csinálhatod.



1. Körül nézel a többiek bemutatkozása között, és amikor elolvastál belőlük kb 30-at, hasonló sablon alapján te is írsz egyet magadról.

Ha ez nem jön össze, mert lusták írni magukról,

2. Kérdezz meg a barátaid közül 2-3 embert, szerintük te milyen vagy. Nem kell elmondanod miért kell ez neked, csak mondj annyit, kíváncsi vagy. Ezekből is össze tudsz rakni.

Vagy

3. Gondold végig azt, hogy neked mik azok a pontok amiket gondolatban kipipálsz, ha találkozol valakivel, és azokat írd le te is magadról.

Pl


19 vagyok, Keszthelyen élek. Nagyon szeretem az állatokat, van is egy tacskóm, akivel ha össze barátkozol, nyert ügyed van. Szeretek biciklizni, néha kocogok, de a filmezés és a délig alvás is ugyanúgy vonz. Általában én vagyok a csendesebb típus. Jelenleg tanulok. Jó lenne ha a közelben laknál, mert szeretnék minél többet találkozni, ha úgy alakulna.

.


Ami a képet illeti, szerintem ha amúgy is kötelező a regisztrációhoz, (és miért ne lenne az, ahogy írtad), nem kell máshova, én nem tennék.

Sokan mondják hogy nem a külső számít, és ez így igaz, de nyilván megnézed, hogy néz ki az illető, márcsak azért is, hogy egyezik e a kor amit írt, igényes e, ápolt, tetkós, gót, rocker, stb. (Ezek nem negatív dolgok, kifejezetten jó szerintem az egyediség, de nyilvánvalóan fontos, hogy a külsőbe is beleszeress)


Covid...erről nektek kell dontenetek, és amíg nem lesztek beoltva, vagy nem lehet sehova sem menni, úgyis csak online csevegtek, addig pedig ráér. De ez a ti dolgotok


Remélem tudtam segíteni 😃


20/L⭐

2021. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!