Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogytak volna az emberek?

Figyelt kérdés

Regisztráltam tinderre, van goldom. Az első 24 óra leforgása alatt nagyjából 30 like-ot kaptam. Ez nem tudom jónak számít-e, de bőven voltak köztük olyan kaliberű nők, akikről ordít az extra magas elvárás, így nem hinném, hogy ronda lennék és csak az algoritmus okoskodása miatt jöttek volna. Azóta eltel nagyjából 36 óra, és egy darab sem érkezett.

Elképzelhetőnek tartjátok azt az elméletet, hogy az első nap alatt az aktív felhasználók végigpörgetik egymást, és utána az egymásnak nem kellő emberek járják a szélmalomharcot?


2021. ápr. 7. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elején több embernek dob fel.
2021. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát ez olyan mint a kiemelés? Vagy az teljesen más?
2021. ápr. 7. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez más, az elején regisztrációnál mindenkit sokkal sűrűbben dob fel csajoknak, mint pl 3 nap múlva. Így lassabban fognak gyűlni a likeok. Első nap volt nekem is mindig sok, aztán meg sokáig semmi, majd megint hirtelen néhány.. változó.
2021. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább tunder-ezek. :)
2021. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A Tinder tendenciája, hogy az újonnan regisztrálók profilját helyezi előre. És mióta tegnap regisztráltál azóta ma már lettek tőled is újabb regisztrálók, akik ma regisztráltak. Egyébként ez a nagy "taktika", hogy havonta egyszer nyugodtan töröld a profilod (ha épp nincs kapás, nem beszélgetsz senkivel) és regisztrálj újra. Ha elő vagy fizetve, akkor várd meg amíg lejár a 30 nap (és állítsd be, hogy ne újítsa meg magától), aztán töröld magad és fizess elő újra. Nevetséges, de így kell csinálni.


Én egyszer elkövettem ezt a hibát, hogy fent voltam pár hónapig 1 huzamban, ugyanígy Golddal. Az első kb 2 hétben volt jó csajoktól kb 40-50 jobbra húzás (annak nagy része is az első napokban), aztán utána már jó ha napi átlag 1-et kaptam.

2021. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvitte őket covid. :)
2021. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
jajj istenem szánalmas ez a dicsekedésed...
2021. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: ezt ugye nem nekem írtad? Ha igen, akkor milyen dicsekedés? :D Épp arról beszélek, hogy 2 napja kb 1 lájk jött. Ami azt jelenti, hogyha mindenkit jobbra húztam volna is csak vele matcheltem volna. Nem értelek.
2021. ápr. 8. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Itt ha bárki leírja, hogy ő nem csúnya/buta/csóró/szerencsétlen, az már dicsekedésnek számít.
2021. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!