Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyennek képzeltek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeltek egy olyan nőt, aki még szexre sem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 10:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Ronda
2021. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Részletesebben? :D Mitől lehet annyira "taszító" egy nő, hogy még az útépítő munások se méltatták egy pillantásra sem soha.
2021. ápr. 7. 10:38
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki férfinak nézi. :-)))
2021. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek egy ilyet. 30 éves létére elég csúnyán elhízott, nem ad magára egyáltalán. A ruhái úgy néznek ki, mintha összekukázta volna valahonnan, egyáltalán nem az alkatának megfelelőek, és legalább 20 éve kimentek a divatból. Pedig a lány nincs rossz anyagi helyzetben, megtehetné hogy erre jobban figyel. A haját festi ugyan, de valami borzalmas színűre, az arcára viszont egyáltalán nem ad. Hogy a személyes higiéniája milyen azt nem tudom, jó pár éve nem találkoztam vele. De ahogy emlékszem rá, egyszerűen semmi nőiesség nincs benne az égvilágon, és ezt nem csak a külsejére értem. A személyisége is olyan.
2021. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs semmi olyan testi adottsága ami vonzó lenne.pl egy 100+ kilós nő kevés rétegnek jön be.. ilyen esetben még a szép arc sem kompenzál.
2021. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
túlsúlyos, igénytelen
2021. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
láttam én már igénytelen nőt, mégis lett faszija. a zsák a foltját
2021. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
7. Persze , mindenkinek lehet csak nem olyan amire éppen vágyna.
2021. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon primitív, ápolatlan, nagyképű, férfias vonásai vannak, ilyesmi.
2021. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen nőt, ő még csak nem is kövér, sőt! A higiéniával sincs semmi gondja, viszont semmi nőiesség nincs benne. Mondhatnám azt, hogy vonalzóval rajzolták az alakját és az arcát is. A személyisége ugyanilyen, több a maszkulin személyiségjegye, mint a feminin és ezek mellett meg van róla győződve, hogy ő igenis egy mai modern fiatal nő, akiért egy általa normálisnak vélt világban sorokban állnának a férfiak, csak hát ez nem egy normális világ. A húszas évei végén jár, de talán még szexuális kapcsolata sem volt, éppen ezek miatt.
2021. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!