Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy kezdtem el beszélgetni lányokkal, hogy szinte csak az első mondatom volt kérdés. Utána mindig próbáltam úgy válaszolni, hogy annak terjedelme a másik fél válaszának hosszát ne haladja meg nagyon nagy mértékben, és próbálok kevesebbet kérdezni. Inkább beleszövök minél több apró dolgot (főleg magamról), amire tud ő is reagálni. Olyan dolgokat, amikről szinte ordít, hogy hozzáfűzze a saját véleményét. A kérdezgetést nagyon mesterkéltnek érzem.

Most viszont a beszélgetés eleje már eléggé elhasalt. Rossz ötlet így csinálni? Sok olyan lány van, aki ilyen helyzetben nem ismeri ki magát, és kérdezgetni kell tőle, hogy fennmaradjon a kommunikáció?


2021. ápr. 6. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Pedig pont a kérdezés az ami viszi a beszélgetést, az irányit aki kérdez. Ha neked ez mesterkélt, nem kérdezel őszintén, nem érdekel valójában a másik, csak a számodra ideális eredmény elérésére fókuszálsz.
2021. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fő baj az, hogy chaten kommunikálunk. Eleinte nem baj megkérdezni alap dolgokat, de minél előbb át kell térni gyorsabb chat felületre (messenger), majd hamar telefonra.
2021. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem alkalmazok magamra ilyen generális szabályokat amikor más emberekkel beszélgetek. Ha érdekel a téma akkor kérdezek én egy óráig is akár. Ha mesélni akarok valamiről, akkor pedig csak mondom és mondom.

Nehogy már alkalmazkodnom kelljen ilyen hülyeségekhez. Ez az ami mesterkélt, nem a kérdezősködés. :D

2021. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én csak szeretnék tanulni a hibámból. A fő kérdésem igazából az, hogy azzal öltem-e meg a beszélgetést, hogy kb 2 üzenetváltás után nem kérdeztem, hanem igazából kijelentést írtam, amire nagyon sok módon lehetne reagálni.

Én sokkal természetesebbnek érzem azt, amikor a másik ír valamit, és annak egy részére rá tudok kérdezni.

De lehet ezt akkor elb*sztam :D

2021. ápr. 6. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet, ki milyen terjedelmű levelet ír, nem szoktam figyelni, de én is jobban szeretem a beszélgetést mint a kérdezz-feleleket.
2021. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérdezel akkor az olyan mintha leszarnád őt és csak magadról akarnál beszélni.
2021. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik véglet se jó, ne kérdezz-felelek legyen, de ne is az, hogy te csak írsz magadról és várod, hogy majd valamelyik részére reagál. Ha te semmit nem kérdezel tőle, az kicsit olyan, mint ha egyáltalán nem érdekelnéd. Ha nem interjúztatás szintű, semmi mesterkéltség nincs abban, ha néha kérdezel. Gondolom élőben is szoktál, nem?
2021. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!