Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jár másnak, ami nekem nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár másnak, ami nekem nem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idöben 2 pasim is volt akik hasonlóan viselkedtek, és nem értem hogy miért.

Én lazán normálisan álltam hozzá az utóbbi kapcsolathoz is, nem azért mert könnyuveru vagyok, hanem mert idö kell, amig kiismerek valakit, addig nem tudok beleadni 100% ot egy kapcsolatba, és ezt közöltem is, hogy nekem idö kell.

A problema pont ott volt, hogy a pasi szerepelt, hogy neki csak komoly kapcsolat kell , sülve föve egyutt, es roppant sértett volt, ha egy nap nem értem rá.

Nagyon sok negatív érzés született a kapcsolatba emiatt, mert én kitartottam a saját pihenési igényeim mellett, a magánszféra mellett, de volt ám ezért duzzogás.

A legnagyobb furcsaság az, hogy végül kiderült, hogy ennek a pasinak is voltak titkos kapcsolatai, amelyeket maximális megértéssel és diszkrécióval kezelt. ( akár évekig!)

Kérdés az, hogy tölem miert nem fogadott volna el egy ilyen verziót? Miért kellett engem ” taposni” egy folyamatos ” nyilvános” együttlétért idejekorán?

Tehát miert jár egy másiknak természetesen ami az óhaja ( lehet ezen esetekben a pasi óhaja is ez volt?) és nekem nem?

Habár kikérem magamnak, akkor meg megbotránkozás van....



2021. ápr. 6. 07:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Nincs olyan, hogy valami jár neked. Minél hamarabb megérted ezt, annál könnyebb lesz az életed. Egyébként meg mit nem adnék egy ilyen nőért :)
2021. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mittudom én!Olyan hülyeségeket kerdezel,hogysenki se érti mit akarsz.Szerintem te se.


A masik azon nyervog mert ritkán ír a pasi,meg hanyagolja,ennek meg az a baja,hogy valaki komoly kapcsolatot akar tőle,és nem csak dugaszolni néha ,titokban és évekig.

Megáll az eszem már!


Az óvodában jár az ebéd,ha fizeted.

Neked semmi nem jár!Ez nem szociális segélyszolgálat.

2021. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%
quod licet jovi non licet bovi - vagyis: amit szabad Jupiternek, nem szabad az ökörnek - a latin mondás szerint. Amit szabad a fiúknak, nem szabad a lányoknak.
2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!