Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jár másnak, ami nekem nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár másnak, ami nekem nem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idöben 2 pasim is volt akik hasonlóan viselkedtek, és nem értem hogy miért.

Én lazán normálisan álltam hozzá az utóbbi kapcsolathoz is, nem azért mert könnyuveru vagyok, hanem mert idö kell, amig kiismerek valakit, addig nem tudok beleadni 100% ot egy kapcsolatba, és ezt közöltem is, hogy nekem idö kell.

A problema pont ott volt, hogy a pasi szerepelt, hogy neki csak komoly kapcsolat kell , sülve föve egyutt, es roppant sértett volt, ha egy nap nem értem rá.

Nagyon sok negatív érzés született a kapcsolatba emiatt, mert én kitartottam a saját pihenési igényeim mellett, a magánszféra mellett, de volt ám ezért duzzogás.

A legnagyobb furcsaság az, hogy végül kiderült, hogy ennek a pasinak is voltak titkos kapcsolatai, amelyeket maximális megértéssel és diszkrécióval kezelt. ( akár évekig!)

Kérdés az, hogy tölem miert nem fogadott volna el egy ilyen verziót? Miért kellett engem ” taposni” egy folyamatos ” nyilvános” együttlétért idejekorán?

Tehát miert jár egy másiknak természetesen ami az óhaja ( lehet ezen esetekben a pasi óhaja is ez volt?) és nekem nem?

Habár kikérem magamnak, akkor meg megbotránkozás van....



2021. ápr. 6. 07:26
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
39%

Figyelj.


Jàrni nem jàr semmi.

Ki-ki a maga àltal szakított viràgot szagolja.


Növessz egykis agyat, h àtlàss ezeken a pondrókon.

2021. ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Sztem rossz pasikat fogtal ki. Nem veled van a gond, vagy legalabbis a leirtak alapjan nem ugy tunik hogy veled lenne
2021. ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán értem a sztorit. Te választottál valakit, aztán azt kérdezed, hogy neked miért nem jár az, ami. Hát, miért nem választasz mást?
2021. ápr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De miért adják meg egy egy nônek, amit nekem nem?
2021. ápr. 6. 07:35
 5/13 A kérdező kommentje:
3 as , ha nem érted a kérdést és a válaszodból látszik, hogy tényleg abszolúte nem, akkor ne írj
2021. ápr. 6. 07:36
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit adnak meg más nőnek, amit neked nem? És kik?
2021. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
A kérdést értem. Az értetlenkedésed nem értem és ezt fogalmaztam meg ironikusan. Mondjuk, így már érthető, hogy miért nem kezeltek normálisan a pasik, ha ez sem esett le. :D
2021. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
A 3-asnak igaza van. Mert az ilyen férfiakhoz vonzódsz, ők kellenek neked.
2021. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne neked megadni? Azt hogy hetente kétszer megdugnak egyébként meg a kutya se kíváncsi rád?


Ezt hívják szeretőnek vagy talonban tartott nőnek, esetleg olyan lánynak aki szexen kívül másra nem jó.


Szerintem ezt sokan meg tudják adni neked.

2021. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is volt 2 ilyen kapcsolatom, ahol tehernek éreztem, hogy folyton velem akartak lenni.

És tudod miért?

Mert nem a megfelelő pasik voltam.

Akit szeretek, azzal én is igyekszem a lehető legtöbb időt tölteni.

Akit pedig nem szerettem, ott teher volt, mert csüngött rajtam folyton.

2021. ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!