Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha zárkózott vagyok, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zárkózott vagyok, és az ismerkedésben béna, félénk attól találhatok valahogy feleséget?

Figyelt kérdés
Mivel még nem volt barátnőm így semmi rutinom benne ezért is félek az ismerkedéstől, mert nem tudom hogyan közelítsek, nem akarok égni hogy nem is jövök be a lánynak én meg próbálkozok. Nagyon szereném hogy 30 körül már apuka legyek, meg pesze legyen egy jó kapcsolatom. Talán ez az egyik legnagyobb vágyam az életben. De mivel béna vagyok az ismerkedésben nem tudom hogy össze fog e jönni. A kinézetemmel nincs olyan nagy baj, átlagosnak gondolom magam.
2021. ápr. 5. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

És a gyerekednek mégis mit tanítanál? Zárkózottságot, vagy félénkséget?


Előbb saját magadat szedd rendbe, aztán jöhet a csajozás. Amíg ez nincs meg, addig úgyis halálra van ítélve a kapcsolat.. ha netán valamim csoda folytán ki is alakulna. Egy elnyomott fél leszel, akit ki fognak használni.

2021. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%

Én is béna voltam az ismerkedésben sőőt vagyok is. Nooos a történet az úgy alakult hogy kb 24 évesen lett először barátnőm.


Eleinte nehezen de amint elveszettem a szüzességem nagyon megjött az önbizalmam. Már kevésbé voltam zárkózott mivel jöttek feladatok is a barátnővel amit meg is kellett oldani. Így sokkal nyitottabb ember lettem.


Viszont rájöttem hogy kb csak kihasznál. Mivel mindent megtettem neki. Ő kb szabályosan leláncolt volna.


Nem is bántam volna a dolgot csak biológiai okok miatt valszeg nem lehetett volna gyerek meg nagyon elhanyagolta az egészségét és elkezdett hízni is. Ezért végül nehezen de szakítottam vele.


Úgy hogy szerintem részben marhaság amit mondtak neked. Egy barátnő mindig meghozza az életkedvet. Ad célokat. Igényesebb leszel stb stb.

2021. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!