Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan számít járásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan számít járásnak a járás? Hol, hogy kezdődik egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 23 éves férfi létemre még csak egyszer volt kapcsolatom, ott a lány kezdeményezett. Később megcsalt, én pedig mély depresszióba estem, illetve jelenleg is önértékelési problémám, önbizalomhiányom van. (Amint stabilizálódik az anyagi helyzetem, pszichológushoz fogok menni, előbb viszont diplomát szerzek).


Nagyon nagy misztériumnak tartom jelenleg ezt az egész társkeresés dolgot, túl azon, hogy nem nagyon hiszem el, hogy kellhetek egy lánynak, egyszerűen nem látok ésszerű okot, amiért összejönne velem valaki. Rossz az alkatom, nem vagyok elég kisportolt, nincs dumám, sem érdekes barátaim, balhéim, pénzem sem (talán ez a legkisebb probléma). Pedig a mai lányoknak izgalom meg kaland kell elsősorban, úgy vettem észre. Néhányszor randiztam már, még egyetem elején, de hamar behúztam a kéziféket, mondjuk így képletesen.


Szóval, nemrégiben töprengtem ezen az egész társkeresés, pártalálás dolgon. Hogy alakul ki? Hogy jut el az ember az első flörtöktől/leszólítástól oda, hogy akkor párkapcsolat?

Általánosságban is kérdezem, de konkrét történeteket is írhattok, hogy néz ez ki/nézett ki Nálatok?


Mit jelent az, hogy "megbeszéltétek, hogy jártok?" Azt hogy kell, mit jelent ez?


Tudom, nagyon bugyuta egy kérdés, nem véletlenül itt került kiírásra. De egyszerűen ezzel a párkereséssel tapasztalatlan vagyok (illetve, ami volt eddig, az minden csak nem pozitív élmény), másrészt valószínűleg még nem is állok készen egy új kapcsolatra. Csak vannak bennem ilyen kérdőjelek, ezeket szeretném eltüntetni.



2021. ápr. 4. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

"Ha te sem szereted magad, hogyan várod el mástól, hogy szeressen?"


Ha más nem szeret, hogy szerethetem magam? Csak hogy megfordítsuk a kérdést. Egy társadalomban élünk, mindenki mindenkire hatással van. Gondolhatom én azt, hogy a legmenőbb arc vagyok, tökéletes szokásokkal, és szerethetem magam ilyennek. Viszont semmi valóságalapja nincs, ha más (a környezetem) szerint egy utolsó tapló vagyok. Ergó, hiába szeretem magam, ha más nem szeret, semmire nem mentem...

2021. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolso, ritka kepvideloje vagy a jozan esznek ezen az oldalon... köszönöm
2021. aug. 14. 21:18
 13/14 anonim ***** válasza:

11!

Hogyha te azért élsz, hogy folyamatos visszacsatolást kapj másoktól, akkor elfogadom a válaszod, de egyébként tartom magam ahhoz, amit írtam. Például a saját példámból kiindulva elmesélek egy sztorit. Egy kisvárosban nőttem fel, ahonnan fiúktól és lányoktól is azt a visszacsatolást kaptam, hogy túl magasak az igényeim és nem fogok olyan fiút találni magamnak, mint akire vágyom, lejjebb kellene adnom a mércét. Én viszont bíztam magamban, tisztában voltam az értékeimmel és meg is találtam a tökéletes partnert számomra.

2021. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13: Pedig van abban valami, amit mond. Gondolhatod te magadról, hogy te vagy a pápa, viselkedhetsz is úgy, de hamar zártosztályon találod magadat. Ha érted a hasonlatot.

Senki nem szereti az öntelt, magáról túl sokat képzelő embereket.

2021. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!