Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan számít járásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan számít járásnak a járás? Hol, hogy kezdődik egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 23 éves férfi létemre még csak egyszer volt kapcsolatom, ott a lány kezdeményezett. Később megcsalt, én pedig mély depresszióba estem, illetve jelenleg is önértékelési problémám, önbizalomhiányom van. (Amint stabilizálódik az anyagi helyzetem, pszichológushoz fogok menni, előbb viszont diplomát szerzek).


Nagyon nagy misztériumnak tartom jelenleg ezt az egész társkeresés dolgot, túl azon, hogy nem nagyon hiszem el, hogy kellhetek egy lánynak, egyszerűen nem látok ésszerű okot, amiért összejönne velem valaki. Rossz az alkatom, nem vagyok elég kisportolt, nincs dumám, sem érdekes barátaim, balhéim, pénzem sem (talán ez a legkisebb probléma). Pedig a mai lányoknak izgalom meg kaland kell elsősorban, úgy vettem észre. Néhányszor randiztam már, még egyetem elején, de hamar behúztam a kéziféket, mondjuk így képletesen.


Szóval, nemrégiben töprengtem ezen az egész társkeresés, pártalálás dolgon. Hogy alakul ki? Hogy jut el az ember az első flörtöktől/leszólítástól oda, hogy akkor párkapcsolat?

Általánosságban is kérdezem, de konkrét történeteket is írhattok, hogy néz ez ki/nézett ki Nálatok?


Mit jelent az, hogy "megbeszéltétek, hogy jártok?" Azt hogy kell, mit jelent ez?


Tudom, nagyon bugyuta egy kérdés, nem véletlenül itt került kiírásra. De egyszerűen ezzel a párkereséssel tapasztalatlan vagyok (illetve, ami volt eddig, az minden csak nem pozitív élmény), másrészt valószínűleg még nem is állok készen egy új kapcsolatra. Csak vannak bennem ilyen kérdőjelek, ezeket szeretném eltüntetni.



2021. ápr. 4. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

"egyszerűen nem látok ésszerű okot, amiért összejönne velem valaki"

Akkor ez így is van. Ne gondolkozz azon, hogy hol kezdődik a kapcsolat, amíg egy olyan ember vagy, akivel te magad sem akarnál járni. Előbb ezt old meg, még ha évekbe is fog telni.

2021. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem de azért jó lenne tudni, más élményeiből hátha tanulok valamit...
2021. ápr. 4. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, akik szeretik kimondani a dolgokat, de ez ráutaló magatartással is egyértelmű. Én még sosem mondtam ki.

Ha egy érzelmi kategória vagyunk - és ugye azok vagyunk, ha összejöttünk -, akkor érezzük, kb. mikortól vagyunk egy pár.

2021. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Szia !

Remélem nem baj,hogy lanyként írok ide,de a hasonló kor (22) miatt talán tudok számodra releváns tippeket adni a másik oldalról.

Nálam ez úgy szokott kinezni,hogy akár neten akár személyesen találkozom egy társaságban egy sráccal, aki mindig kezdeményez. Nem feltétlenül nagydumasak,csak udvariasan elkezdenek érdeklődni rólam és ha nekem is szimpatikus a srac,akkor belemegyek a beszélgetésbe. Ezután általában online is folytatjuk a dolgot és pár nappal később elhivnak talizni. Ezután elsó randin szokott lenni csók vagy masodikon,ez változó. Aztán heti rendszeresseggel találkozunk, és olyan 1-2 hónap ilyen tali után szokott felmerülni, hogy akkor mi van köztünk (nálam eddig a pontig nem szokott komolyabb testi kapcsolat lenni).

Ha kölcsönös a dolog,akkor nem szoktam aggódni rajta,hogy nem teszik fel a kérdést, hogy lennek-e a baratnojuk. Én szeretem, ha megkerdezik,mert úgy érzem, hogy így felvallalnak. Eddig a pontig már be szoktak mutatni a családnak és a barataiknak is. Remélem, tudtam segíteni:)


22 lány

2021. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2%

csóktól számítom a járást, hogy együtt vagyunk.


szextől a párkapcsolatot.

2021. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
lakástól a kis boltig elmenni egymás mellet hivatalosan is járásnak számít !
2021. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is!

Ha te sem szereted magad, hogyan várod el mástól, hogy szeressen? Ezt a kérdést tedd rendbe a fejedben ;)

Mi a párommal évfolyamtársak voltunk a gimiben, tehát már ismertük egymást, de semmi komolyabb beszélgetésünk nem volt. Aztán nyáron egy fesztiválon elkezdtünk beszélgetni, táncolni. Majd hazakísért, és megcsókolt. A fennmaradó napokat együtt töltöttük, majd az utolsó este megkérdeztem, hogy mi van köztünk. Azt mondta hogy járunk, de nekem ez még nem volt elég. Akartam egy randit, már csak azért, hogy alkohol nélkül is legyünk és beszélgessünk. Meg is történt, és akkor mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. És ennek már 11 éve :)

2021. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

A jaras a jarashatartol kezdodik, ha a jaras a megye hatarahoz kozel van, akkor a megyehatar egyben a jarashatar is :)



36F incel

2021. ápr. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó kérdés! Én azon töprengtem sokszor, hogy vajon mi számít randinak? Igazi randinak? Mert én mindig azt mondom, hogy sosem randiztam. De ha a "eljöhetsz velem a boltba és közben dumálunk" és hasonlók randinak számít, akkor volt már néhány.
2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9!

Szerintem ezt konkrétan meg kell mondani. Ha nincs lefixálva, hogy randi, akkor nem az.

2021. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!