Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz párom? Nem igazán tudok kötődni senkihez, már megfigyeltem. Nem tudnék összejönni olyannal aki nem tetszik. Mások hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés
Nekem csak a nagyon jó kinézetű nők jönnek be.

#párom nem lesz #aki nem tetszik #nem jönnék össze
2021. ápr. 4. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az olyan nők jönnek be, akik otthon, smink nélkül is tetszenek.


27/F

2021. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem csak a nagyon jó kinézetű nők jönnek be."


- Nekem csak a nagyon jó keresetü férfiak jönnek be.

2021. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elso mondat meg oke volt. Kerdezni is akartam mi az oka hogy aki tetszik azt visszautasitanad akár. De a masodik mondatot olvasva, eleg osszeegyezethetetlen. Nem birsz kotodni, akkor mit szamit hogy jo kinezetu legyen az illeto? Ahhoz sem fogsz tudni ugysem
2021. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással biztos, hogy nem
2021. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki bejön ahhoz tudok kötődni, de most azért nem kezdeményezek egy nőnél sem csak hogy legyen valami.
2021. ápr. 4. 16:23
 6/8 A kérdező kommentje:
legyen valakim
2021. ápr. 4. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mit er a kerdesed? Aki bejon ahhoz tudsz kotodni. Akkor semmi gond nincs. Aki nem jon be, amiatt miert aggodsz hogy nem tudsz hozza kotodni?!
2021. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj 7-es hogy csak kevés csaj jön be tényleg, nem tudom hogy fogalmazzam meg, hogy érthető legyen. Ebből következik, hogy a szórás nagyon kicsi. Az izlésemen meg nem tudok változtatni. Lehet rossz országban vagyok egyébként.
2021. ápr. 4. 16:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!