Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megrögzött heteroszexuálisként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrögzött heteroszexuálisként hol lenne célszerű ismerkednem?

Figyelt kérdés
25/F

2021. ápr. 1. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy megrögzött heteroszexuális?

Tinder, Facebook dating, Badoo, jelenleg nem tudsz mást.

Amúgy bármilyen olyan társas esemény jó erre a célra ahol vannak ellenkező nemű szingli egyedek, pl egy koncert.

2021. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy a fiúk abszolút nem érdekelnek. Sajnos elég sokszor előfordult, hogy olyan megkereséseket kaptam, hogy "nem akarnád inkább kipróbálni a kukit?", és ebből elegem lett.
2021. ápr. 2. 00:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Koncerten érdekes lesz mostanában...
2021. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs ilyen, hogy valaki megrögzött. Heteroszexuális magába foglalja amit te írsz, ha férfival is lennél akkor az már a biszexualitás.
2021. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért szerintem az sem normális, hogy ha egy párkereső fórumon nem hangsúlyozom ki, hogy hetero vagyok, akkor azt hiszik, hogy minimum biszex vagyok.
2021. ápr. 2. 00:08
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem ők tehetnek róla, hogy ellenállhatatlan vagy
2021. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem a legmegfelelőbb a szóhasználat de abszolút értem az elkeseredésed, nekem volt olyan haverom akivel sörözni szoktam meg pályinkázni, ő vállalja is hogy meleg van élettársa mert ahol élek ez elfogadott hivatalosan, de egy idő után mindig nézett a piszoárnál és nagoyn zavart, aztán felajánlkozott nekem meg elkezdte mondani hogy milyen lenne ha kipróbálnám vele de ha akarok tőle valamit akkor szőrtelenítsem magam.. Először szépen próbáltam elmagyarázni hogy nem, aztán a sokadik alkalommal és nem az első sör és pálesz kombó után elküldtem a fenébe.. Mondjuk tényleg online koncert alatt miért nincs azoknak akik szeretnének valami chatbox ismerkedési lehetőség?
2021. ápr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor először is a fogalmakat tanuld meg.

Ez normál szexualitás a heterő, nem megrögzött.

2021. ápr. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg társkereső oldal van. Próbálkozz több oldalon is!
2021. ápr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Megrogzott ez jo... Hogy kiemeli magat a tobbi hetero kozul.


Szerintem meg aki ennyire erosodik, hogy o bizony hetero, az tuti megnezi a fiukat is

2021. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!