Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiakkal is aknamező az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakkal is aknamező az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nőként tapasztalsz ilyet, hogy szorongsz, nehogy olyat mondj ami miatt azonnal kuka vagy?
2021. ápr. 1. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Annyiban más, hogy először szexel veled, utána gondolja meg magát a pasi. El lehet dönteni, melyik tisztességesebb.
2021. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyet érzel a nőkkel, akkor rosszul állsz hozzá. Én direkt minden aknamezőt kitaposok, hogy minél hamarabb kiderüljön hogy hisztis e. Nem akarok neki megfelelni, hanem egy normális lányt keresek.
2021. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De ehhez te is kellesz.
2021. ápr. 1. 21:57
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
nokent nem tapasztaltam meg ilyet sosem, mert tudom, hogy nem vagyok hulye es nem mondok hulyesegeket. nem is lettem meg ‘kuka’ soha senkinel az ismerkedes elso fazisaban.
2021. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
Aknamező, aminek 9 hónap múlva következménye van.
2021. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

Tök jó kérdés

Az a helyzet hogy én férfiként ugyan már régen nem szorongok rajta, viszont tudom jól hogy ismerkedésnél egy elcseszett aknamezőn járkálok, mert ha nem is mondok hülyeséget, akkor is eljön a pillanat amikor valamiért bukik a dolog. Azaz tuti hogy előbb-utóbb aknára futok.

Egy megoldást találtam rá: Meszziről elkerülöm az aknamezőket, és nem ismerkedem nőkkel, sokkal jobb így

2021. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Tekintve, hogy a nőknek soha semmi nem felel meg és nekik semmit sem jó úgy ahogy van, ezért értelmetlen lenne ha valaki meg szeretne felelni nekik. Teljesen fölösleges meg akarni felelni nekik, mert sosem fogsz tudni. Ergo érdemesebb magasról tenni arra, hogy mit gondolnak mások rólad, csak tedd amit te akarsz.
2021. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nem tudtam, hogy a tuskó szexuális utalásaikkal mit kezdjek.
2021. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálam inkább olyanok az ismerkedések hogy kb minden létezot amit lehet elcseszek (akaratomon kivul), minden aknába beleszaladok ÉS ha ezek után még kellek a srácnak, akkor viszont nagyon gyorsan oldódok nyilok meg.


Abszolut tudattalan jön minden létező baki és hiba nálam amikor pont nem kéne.

De kapcsolat elején is.


A mostani párom rám is szolt már tőbbször DE bírja!!!ő még nem dobott ki!:)

Mondtam is hogy ezt is imádom benne, hogy lehetek hülye is akkor is kitart mellettem.

Még ebben a fázisban vagyunk. A hibáim folyamat jönnek..

2021. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 peca1000 ***** válasza:
73%

Megfelelni?


Vigyázni mit mondok?


Dehogyis!


Ha ez miatt kukázva lennék, vállat rántok, és a képébe mondom, hogy jön a következő csaj, aki velem akar randizni.

2021. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!