Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen lányként még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen lányként még nem volt kapcsolatom és nem is csókolóztam. Nagyon el vagyok késve?

Figyelt kérdés
Eddig lefoglaltak a tanulmányaim és a gyakornokságom. Az egyetemre most már kevesebb időt kell fordítanom az online oktatás miatt, így nagyrészt csak a munkára koncentrálok. Úgy érzem, hogy 10 évvel le vagyok maradva a kortársaimhoz képest. Hogyan kezdhetnék ismerkedni? Visszahúzódó típus vagyok a járvány előtt sem jártam nagyon sehova.
2021. márc. 31. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam, amikor először csókolóztam, és 22 amikor elvesztettem a szüzességem. Már engem is frusztrált, de tiniként nem éreztem, hogy akarom, sőt zavart, hogy mindenki csinálja. És ennek semmi köze a külsőhöz, vagy a kilókhoz. Rólam senki nem mondta volna meg.
2021. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de itt az ideje, hogy elkezd
2021. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál? :D
2021. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne gáz, HA nem a tanulás és munka lenne a kifogás. Én tanulok, háztartást vezetek és vőlegényem van, 23 évesen. Nemsoká gyereket is akarunk. Mi köze az egyetemnek a párkereséshez?

Ami az oka lehet valójában a helyzetnek, az a zárkózottság, én ezen javítanék és nem a tanulásra/munkára fognám.

Nem is értem ezt a karrierista hozzáállást a lányok részéről, nekünk 20-on évesen van a csúcson a biológiánk, és a gyerekek ha majd kirepülnek, még mindig fiatalok leszük és legalább akkor el lehet merülni a munkában.

2021. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es nagyon örülök, hogy neked sikerült ennyi idősen megtalálni a szerelmet. Én tudom, hogy a zárkózottságon van mit javítanom,pszichológussal jelenleg dolgozunk ezen. Ha párom lenne akkor sem szeretnék gyereket még 23 évesen, majd vagy 33 évesen. Még akkor is fiatal leszek és bőven lesz időm gyereket nevelni és utána legalább lesz hova vissza menni dolgozni mert van munka tapasztalom.
2021. ápr. 1. 18:43
 16/20 anonim ***** válasza:
27%

Màr bocs de 33 évesen orvosilag is kockázatosabb a terhesség, megnő a genetikai rendellenességek valószínűsége. Ez egy hülye divat hogy a 40 az új 30, avagy 30 az új 20.

Akkor petét fagyasztass le...

Biológiailag hátrányban leszel,ez van, sajnos 30felett már szívás szülni ha tetszik ha nem.


Te nagyon áltatod magad úgy látom, több téren is.

2021. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Már te is bocs, de én nem akkor sem fogok szülni 23 évesen mert 1. nincs akinek szüljek 2. nem vagyok rá készen. Igen nekem jelenleg a munka fontosabb, mint a gyerek téma meg a biológiai órám mert nem azért tanultam sok évig, hogy csak egy háztartásibeli nő legyek. Az első barátomat meg nem fogom letámadni, azzal, hogy gyere csináljunk gyerekeret mert ketyeg az órám meg én házasodni se akarok nagyon ,a házasságok fele megcsalással és válással végződik.
2021. ápr. 1. 19:05
 18/20 anonim ***** válasza:

#14

#16 van aki pl tojik az egész gyerektémára,én sem szeretnék sem 20 sem a 30-as éveimben.Barátnőm is szerelmes volt 19 évesen és szeretett volna babát is anno,aztán a szeretett vőlegénye megcsalta és az egészből semmi sem lett.Most 30 éves és már nem szeretne gyereket,mert rájött senki sem olyan megbízható,hogy ekkora felelősséget vállaljon.A kérdés nem erre irányult,a kérdezőnk pedig nem maradt le semmiről!

2021. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem, majd a sokadik hapidból akarsz majd kitaposni mindent lehetőleg egyszerre, lehetőleg tegnapra, 33 éves baromi sikeres, tanult, könnyen lehet kiégett nőként.


Amúgy a házasságról alkotott véleményed tükrözi hogy mennyire negatív és pesszimista vagy a párkapcsolati dolgokat illetően. Nem gondolod hogy azért vagy egyedül,mert taszító ez a hozzáállás?


#18: oké akkor ne vállalj gyereket,engem nem érdekel,csak aztán megy a sírás öreg korban hogy a kutyát nem érdekled :D

2021. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk nem hiszem, hogy igazat mond a posztoló. Egy nőt min 14 éves korától minden férfi körberajong, nem létezik, hogy ne jöjjön össze valakivel.
2021. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!