Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt barátnőm, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt barátnőm, nem is csókolóztam még. Van esélyem még így szeretet teli kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem le vagyok maradva, és sok jóból maradtam ki a lányok terén. Minden vágyam hogy legyen majd barátnőm, de a lányok többsége nagyon felszínes. 23 éves vagyok.
2020. márc. 8. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

"de a lányok többsége nagyon felszínes."


Ezzel a mentalitással biztosan nincs.

2020. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha így indulsz neki a dolognak, akkor valóban nem lesz nagy sikered.
2020. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem pont 23 éves koromban lett először kapcsolatom, amikor nem is számítottam volna rá. :)


Mondjuk én nem a nőket hibáztattam...

2020. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

En no vagyok, nekem is 23 evesen lett eloszor kapcsolatom. En mindig komoly kapcsolatra agytam, lehet ezert is lett kesobb, na meg magamnak is valtoznom kellett, ki kellett, hogy nyiljak a vilag fele, onbizalmat szerezni.

Igy utolag nem volt semmi hatranya - nem maradtam ki semmi jóból. Iden leszek 30, mar ferjnel vagyok, a férjem a 3. párkapcsolatom.

2020. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem társkereső
2020. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van. Esély mindenre van, max nagyon kevés.
2020. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek 100%-a úgy kezd bele az első párkapcsolatába, hogy előtte még nem volt párkapcsolata.
2020. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!