Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg baromi nehéz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baromi nehéz olyan férfit találni, aki nem akar gyereket soha, és normális, megbízható, hűséges?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 18:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok egyedül.
2021. márc. 29. 20:54
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem nehéz, sok ilyen van.
2021. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
28%
Mi a tökömért lennék hűséges ha úgyse lesz gyerek. Kb lecserélnélek ha unlak.
2021. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Igazából nem érdemes előre terveznek soha egyetlen emberrel se. Mindegyik bármikor lehet hűtlen és bármikor meggondolhatja magát. A keresztes ildi férje is ezt csinálta. Majd 50 évesen hagyta ott a nőt.
2021. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hány üzenetre válaszoltál? :D
2021. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%

Ha a kérdező által felvetett elvárások lennének a döntőek akkor én dúskálnák a női jelöltekben.

De a valóság sajna rácáfol erre is, így a gyermektelenséget, hűséget és egyebet inkább egyedül élem meg, legalább a női oldallal nem kell szembesülnöm így.

2021. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%

Ne higgy az idiótának, szerinted apák nem dugnak félre? Nem az logikus, hogy aki olyan ösztön szinten él, hogy szórni kell a magvait, az bsz félre?


Külföldön több ilyet találsz.

2021. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 MolotovPunk ***** válasza:
68%
Szerintem inkább olyan nőt nehezebb találni,aki egyáltalán nem akar gyereket.30 éves kor után sem.
2021. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon kifogtam magamnak a legjobbat, de azóta is csodálkozom, hogy hogy a viharba nem csípte eddig nyakon valami ribi, és b*szatta magát teherbe vele, hogy megfogja magának! De a vőlegényem előtt én is javarészt azzal szembesültem, hogy "családot" akarnak a pasik. Persze, mivel ők ugyanúgy járhatnak dolgozni, nem lesz sokkal több dolguk otthon se, amíg a nők egész élete és fizikai szervezete felborul egy gyerektől. Nem beszélve arról, hogy ha a férfi meggondolja magát, bármikor dobbanthat, a nőnek meg örökre a nyakán marad a gyerek. Kitartás, majd te is találsz normális, gyerekmentes pasit!
2021. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 feliot74 válasza:

Szia!

Találni mindig lehet. Csak az a kérdés, hol keresed?

A saját példámból merítve én a legtöbb nő számára láthatatlan vagyok, mert "csak" egy átlagos, a gyerekét egyedül nevelő, megbízható, diplomás, normális pali vagyok. Ergo, valószínüleg ne vagyok elég "érdekes". Nem szoktam raftingolni, bungee-jumpingolni, nem másztam meg a himaláját, nem vagyok 190cm magas macho egy B@W mellett pózolva. Csak egy átlagos pali vagyok, normális értékrenddel: tisztesség, becsület, gerinc, többek közt ezek jellemeznek. Szóval, igen, lehet találni.

Kitartást a kereséshez :)

2021. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!