Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak társkeresőn normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak társkeresőn normális emberek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van, de nagyon kevés. Kb. 2 %.
2021. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha kiülsz egy padra a város közepén és mennek el előtted az emberek 5 másodpercenként mindig egy másik...


ott is ugyanazt tudod, mondani, hogy igen tetszik, nem nem tetszik...ez jobbra az balra...


ugyanannyi az esély egy normális társra lelni az életben is mint neten.


Ez olyan bugyutaság mintha azt mondanák, hogy akik társkeresőkön vannak fent azokat kint az életben, utcán, boltban, postán, autóban, buszon, moziban, fodrásznál sehol sem lehet látni, mert ők csak a neten élnek.

2021. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Örülhetsz ha engem megkaphatsz.
2021. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. Ritka,de akadnak normálisak. Én így ismertem meg a párom, azóta össze is házasodtunk:) 11 éve vagyunk együtt.:)
2021. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok rajta.. meguntam a kamusokat.
2021. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!