Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytatnátok az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok az ismerkedést egy olyan 22 éves lánnyal akiről kiderül hogy már 4 abortusza volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 20:15
1 2 3
 11/27 Lucaszek96 ***** válasza:
1%
#9 lehet akárhányszor:D tény és való hogy az a 4 arról árulkodik hogy a pasik akik kivették időben azok nem tették.. viszont nem szült apa nélkül gyereket ami valjuk be még mindig a kisebbik rossz
2021. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyen számú abortuszt két esetben tartok elfogadhatónak:

1. A lányt gyerekkorában az apja többször megerőszakolta, utána abortusz vitték, és a komplett környezete letojta. De remélhetőleg erre azért felfigyeltek volna a hatóságok vagy valaki...

2. Tudatos családtervezés volt, de a magzat mindig beteg lett, ezért úgy döntöttek, hogy elvetetik.


Nem jut más olyan eset az eszembe, amikor a lány ne lett volna felelőtlen/ostoba/érdektelen. De ha esetleg fel tud sorakoztatni valami értelmes érvet...

2021. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
#11 hát, én nagyon sok pasival voltam már, de soha nem estem teherbe :D Ezt hívják felelősségteljes védekezésnek. A lánynak ugyanannyira kellett volna erre figyelnie, mint a pasiknak. Gondolom neked volt már abortuszod, talán nem is egy, ha ennyire próbálod kimagyarázni...
2021. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Lucaszek96 ***** válasza:
0%
#13 Persze baszogtassuk csóró kisscsajt :D az hogy nagyon sok pasival voltál most dicsekvés vagy? nem nemvolt abortuszom 24f
2021. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%
A 13-AS EGY Vivien nevű örömlány.
2021. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Esélytelen. Nem tudom elképzelni, hogy egy valamire való értelmes nőnek négy abortusza legyen.
2021. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
Folytatnátok az ismerkedést egy olyan 22 ébes fiúval, akiről már kiderült, hogy 4 lányt ejtett teherbe?:)))
2021. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell elmondani és kész.
2021. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%
Azért nem lehet akárhányszor "hibázni". Ennyi abortusz után elvekonyodik a mehfal és perforalhat. Aztán a kiscsalad meg megy verni az asztalt az orvosnak. Sajnos vannak ilyen idióták akik visszajaro betegek a nőgyógyászaton. Ha rajtam múlna én mondjuk 2ot engedelyeznek mindenkinek. Utána ha a harmadikat is elvetetne azzal együtt szépen el is kotnem. Hát kár hogy nem rajtam múlik.
2021. márc. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Igen lehet hibázni de 4 akkor is sok. Nekem egy barátnőmnek 2 volt. Azt hitte még egyszer nem járhat úgy. Ő tanult az esetből.
2021. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!