Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy frusztrál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy frusztrál a barátnőm ismeretségi hálója?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerőse/barátja van, ezeknek a nagy része pedig zenész/művész srácok, akikkel rengeteg közös témája/közös élménye van, mindig elhívják különböző bulikba, fotózásokra.


Én pedig csak egy olvasott mérnök vagyok :/


2021. márc. 15. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha zavarná, hogy "csak egy olvasott mérnök" (ne írd már ezt úgy, mintha szégyen lenne!), akkor nem jött volna össze veled, nem gondolod?

A barátommal mi is művész körökben mozgunk és nem egy olyan barátunk van, aki valamilyen művészettel foglalkozik úgy, hogy a párjának teljesen más irányú szakmája van. Amíg az adott párnak van elég kapcsolódási pontja, ez nem is baj.

24/L

2021. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Ezért, mert mondják, hogy a nők nem szoktak vonzódni az alattuk lévő férfiakhoz. És te szociálisan, ismeretségi kört tekintve alatta lévőnek érzed magad (ebben jogosan) és félsz, hogy ez miatt hosszú távon nem fog hozzád vonzódni. Természetes evolúciós ösztön, ami dúl benned.
2021. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
az én szememben kifejezetten kapcsolódási pont, ha a másiknak merőben más élményeket jelentő szakmája van. sokkal érdekesebb dolgokat mesél hazaérve, és én is egy csomót tanulok belőle.
2021. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%

Mivel lenne értékesebb egy zenész, mint egy mérnök? Zenész, oké, és meg is él belőle, vagy valami futottak se kategória?


Velük van, vagy veled?

2021. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Na, ezért nem jönnék össze egy önbizalomhiányos sráccal.
2021. márc. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont örülnék is annak hogy nem egy vagyok a 100 masikbol neki, es nem vegyülök bele a köreibe, hanem kitűnök abbol.
2021. márc. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Fu de gyűlölöm az ilyen bosszantóan tudálékos embereket, mint pl a 3as válaszoló. Irritál. 😆😆😆
2021. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Pedig a mérnököknek általában pont, hogy unalmasabb életük van, kevés barátjuk, tehát hacsak nincs a kérdezőbe teljesen belehabarodva a barátnője, előbb-utóbb el fogja hagyni...
2021. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Normalis? Az. Ilyen tipus.


Zavarhat? Igen. Es miert? Mert k..ra nem illetek ossze, ez ilyen egyszeru.



3. Nemtom en nem a munkarol akarok beszelni a csajommal.

2021. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9 pedig (sajnos vagy nem sajnos) elég nagy részét kitölti az ember életének, szóval szerintem nem rossz, ha meg tudjátok egymással osztani.


7 tudálékos szót nem erre használják, nem okoskodtam semmiről a 3-as válaszomban.

2021. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!