Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha valakinek megváltozik a viselkedése akkor az elutasítást jelent?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy az egyik kolléganőm elég nyitott felém. Többször nézett engem mikor azt hitte nem látom, szemeztünk is, gyakran kereste az alkalmat, hogy beszéljen velem stb. Én vettem a lapot, de mivel férje van nem viszonoztam a közeledését annak ellenére, hogy szimpatikus volt. Nem rég megemlítette, hogy válik a férjétől, ezért én is elkezdtem nyitni felé. Azóta kicsit másabb lett.. nem látom azokat a jeleket amiket eddig is. Beszélünk ugyan, de valahogy mégis más, nem tudom elmagyarázni. Szerintetek elképzelhető, hogy azért, mert én is nyitni kezdtem felé? Ha igen akkor mégis mit lehet kezdeni egy ilyen nővel? Vagy lehet valami más van a háttérben? Esetleg beképzelem? Tudom ez kevés info, de nem akarom, hogy felismerhető legyen a kérdés.
2021. márc. 14. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Lehet nem is akar semmit, hiszen még csak most lép ki egy házasságból. Viszont el tudom képzelni, hogy a szemezés stb csak azért volt, hogy érezze, fel tudja még kelteni férfiak érdeklődését. Egy kis önbizalom növelés, semmi más.
2021. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
A kedvességemet sokszor félreértik a férfiak...
2021. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből képtelenség megmondani, de szerintem csak félreértetted a kedvességét.
2021. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha válik, akkor szerintem először azt szeretné rendezni, nem egyből egy másik valaki markába kerülni. Idő kell mindenhez.
2021. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!