Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi állandóan küldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi állandóan küldi a jeleket, folyton néz, és köszönget, úgy áll ki mint vmi alfahím, akkor miért van az, hogy ha nyitok felé, kedesebben köszönök, és mosolygok, akkor megváltozik a viselkedése.Mi a baja?

Figyelt kérdés

Ha felém jön, kerüli a szemkontaktust, nem járogat már el előttem.

Nem értem a férfiakat komolyan. Többet biztos, hogy senkit nem fogok biztatni.


2020. nov. 25. 18:55
1 2
 1/12 bit123bit ***** válasza:
100%
Valószínűleg fél..
2020. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány, soha nem volt még kapcsolata, visszahúzódó típus stb.

Ha magamból kellene kiindulnom, ezekre tippelnék.

Én is nézegetek egy lányt, de ennyi. Nem merek közeledni felé, még csak beszélgetni se.

Félek, hogy tolakodásnak venné...vagy nem is tudom.

Meg nem is hiszem, hogy pont én jönnék be neki. Lehet van barátja is. Ezek miatt mostanában már inkább kerülöm.

Furcsa, mert el is szeretném felejteni, meg nem is. Nem tudom mit tegyek.

2020. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2es jó nagy tapló vagy.


4es, ha nem olyan helyzetbe vagytok,hogy vissza utasítás esetén nagyon kínos lenne utána mindennap találkozni, akkor menj oda hozzá vhogy beszélni,ha úgy vetted észre, hogy nem közömbös irántad.

2020. nov. 25. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Két dolog is lehet. 1, félre érted és csak az a kedves típus aki mindenkinek köszön 2, tetszel neki de azt hiszi te jobb kategória vagy mint ő, ezért a depisebb pillanatait látod úgy hogy épp érdektelen irányodba.
2020. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Épp ez a gond. Nem tudom, hogy Ő érez-e valamit irántam. Nem igazán bízom a megérzéseimben. Ezért sem merek oda menni hozzá.

Tudom, nekem kellene kezdeményeznem, de egyszerűen nem megy.

Teljesen kikészít ez az egész...:(

2020. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdedményezel, soha nem tudod meg, mi lenne a történet vége. :)
2020. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok. Szerintem a legjobb, ha elhívod egy beszélgetésre, és kiterítitek a lapjaitokat. Ki mit gondol a másikról. Sokkal jobb, nyíltabb ez a dolog így.
2020. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. Es szigoruan barati beszelgetesre, h ne ertse felre.
2020. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de nem vagyok barátok, még csak ismerősök se nagyon. Csak látjuk egymást alkalmanként.
2020. nov. 25. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos buz.i. Úgy gondolja, hogy te vagy A Férfi és neki, a hercegnőnek kell virágot vinni, randira hívni. Azt várja, hogy te kezdeményezz, mert nő létedre te vagy a határozott férfi, ő meg anyuci pici fiacskája, egy gyenge, gyámoltalan puhapöcs.
2020. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!